Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 3. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Nadišiel čas vytvoriť si vlastný jedinečný ostrov, ktorý bude vaším obľúbeným útočiskom kedykoľvek a kdekoľvek. V hre Animal Crossing: New Horizons, ktorá dnes vychádza na Nintendo Switch, priletíš na opustený ostrov a vybuduješ si vlastný raj. Zažite skutočný život ostrovana, plný tvorby, skúmania a prispôsobovania.

Ukáž, ako sa začne tvoj nový život v traileri na hru Animal Crossing: New Horizons - Your Island, Your Life! (Nintendo Switch). Ako môžete vidieť, po pristátí lietadla na ostrove vás čaká množstvo "práce": výber správneho miesta pre váš stan, prispôsobovanie a vytváranie nových predmetov, skúmanie ostrova a vašich nových zvieracích priateľov. Od vydania budeme do hry postupne pridávať bezplatné aktualizácie s novým sezónnym obsahom, takže sa vždy máte na čo tešiť. Vďaka prvej aktualizácii, ktorú si môžete nainštalovať už teraz, budeme v apríli spoločne oslavovať Deň králikov. Aktualizácia tiež pridáva do hry online funkcie* pre členov Nintendo Switch Online.

Či už hráte online* alebo s blízkymi po svojom boku**, život na ostrove si vždy najlepšie užijete spoločne. Animal Crossing: New Horizons umožňuje žiť na jednom ostrove až ôsmim ľuďom. V režime Party Play môžete dať dokopy až troch priateľov a všetci spoločne*** v rovnakom čase preskúmať ostrov.

Na jednom ostrove môže lokálne alebo online* hrať až 8 hráčov súčasne.

Na ostrove už po vašom príchode žije niekoľko rozkošných zvieracích osadníkov s pestrými osobnosťami. Známe tváre ako Tom Nook, Timmy a Tommy sú vám vždy k dispozícii a radi vám pomôžu nielen so stavbou nábytku a vytváraním vkusných interiérových doplnkov (niektoré si dokonca môžete sami navrhnúť), ale aj s budovaním milujúcej komunity ostrovanov.

NookLink je teraz k dispozícii aj pre členov Nintendo Switch Online ako súčasť aplikácie Nintendo Switch Online. Pomocou tejto služby môžete pomocou svojho smartfónu skenovať QR kódy Custom Design motívov z predchádzajúcich Animal Crossing: New Leaf alebo Animal Crossing: Happy Home Designer hier a preniesť ich do Animal Crossing: New Horizons. V aplikácii Nintendo Switch Online môžeš po pripojení na internet chatovať s priateľmi, ktorí spolu s hrou vlastnia aj Animal Crossing: New Horizons, a to buď prostredníctvom bežného hovoru, alebo chatu.

Ak ste fanúšikom mobilnej hry Animal Crossing: Pocket Camp, prihláste sa pomocou svojho účtu Nintendo a získajte špeciálnu ponuku na Animal Crossing: Pocket Camp. Okrem toho získate aj kód na stiahnutie, ktorý môžete spätne použiť v hre Animal Crossing: New Horizons - vyzdvihnite si s ním unikátne predmety na zastávke Nook, ktorú nájdete v Resident Services. Viac informácií nájdete na: https://ac-pocketcamp.com/en-GB/site/horizons

Animal Crossing: New Horizons je teraz k dispozícii na zakúpenie u predajcov (ak predajca ponúka dopravu) a v obchode Nintendo eShop konzoly Nintendo Switch. Hra je kompatibilná s konzolami Nintendo Switch aj Nintendo Switch Lite. Spolu s hrou ponúkame aj tematické obaly inšpirované hrou Animal Crossing, ktoré sú k dispozícii pre Nintendo Switch aj Nintendo Switch Lite.

Pre viac informácií o hre Animal Crossing: New Horizons navštívte: http://www.mojenintendo.cz/switch/index.php?page=animalcrossingnewhorizons.

Animal Crossing: New Horizons je už k dispozícii na zakúpenie. Nový trailer zobrazuje aktivity na ostrove a jeho rozmanitú zvieraciu populáciu. Spolu s hrou poskytujeme aj prvú aktualizáciu, ktorá do hry prináša oslavu aprílového králičieho dňa.

* Online hra si vyžaduje internetové pripojenie a zaplatené členstvo Nintendo Switch Online. Na využívanie online služieb je potrebné mať účet Nintendo a akceptovať súvisiace podmienky. Platia všeobecné zásady ochrany osobných údajov. Niektoré online služby nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.

** Režim pre viacerých hráčov môže vyžadovať ďalšie príslušenstvo, hry a/alebo konzoly - predávajú sa samostatne.

*** Až 8 používateľov môže zdieľať ostrov na jednej konzole Nintendo Switch a až 4 obyvatelia tohto ostrova môžu súčasne aktívne hrať na jednej konzole. Poznámka: Na jednej konzole Nintendo Switch môže existovať len jeden ostrov bez ohľadu na počet registrovaných používateľov alebo použitých kópií hry. Každý ostrov vyžaduje jednu konzolu Nintendo Switch a jednu kópiu hry.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.