Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 8. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Hlbiny nekonečného vesmíru v sebe ukrývajú tajomný, no zároveň podivne známy cudzí svet... plný roztomilých stvorení, nadpozemskej zábavy a skrytých prekvapení. Vyčistite pristávaciu plochu, pretože Pikmin 3 Deluxe pristane na Nintendo Switch 30. októbra. Pikmin 3 sa prvýkrát objavil na Wii U a teraz prichádza na Nintendo Switch spolu s novým obsahom, väčšími možnosťami kooperatívnej hry a radom nastavení, ktoré uľahčia život nováčikom. Malí Pikminovia sú pripravení sprevádzať vás na ceste za veľkým dobrodružstvom. Ukáž svoju Pikmin družinu v novom traileri Pikmin 3 Deluxe sa dotýka 30. októbra!

Pikmin 3 Deluxe nie je len tak hocijaké dobrodružstvo. Veď troch prieskumníkov a skupinu neodolateľných Pikminov v boji o prežitie na ceste plnej hádaniek, ktoré treba vyriešiť, a škodcov, ktorých treba zabiť. Krátko po núdzovom pristátí objavíte rad nádherných miest, ako je zasnežená Ďaleká tundra, Súmračná rieka a Záhrada nádeje. Všade okolo sa rozprestiera život, ktorý sa hemží fascinujúcimi a desivými tvormi.

Pikmin 3 Deluxe prináša plnú nálož doplnkov a vylepšení. Po novom si celý príbehový režim môžete zahrať v kooperácii s priateľom. K dispozícii sú aj nové vedľajšie misie, ktoré môžete plniť spoločne. Za zmienku stojí aj to, že režim Mission teraz obsahuje kompletný balík všetkých DLC misií, ktoré boli kedy vydané. Nové úrovne obtiažnosti, automatické zameriavanie alebo voliteľné nápovedy vám teraz umožňujú nastaviť si pokojnejšie tempo. Pochopiť Pikminove vychytávky, pokochať sa úchvatnou scenériou a nasať atmosféru živého mimozemského sveta nebolo nikdy jednoduchšie. Nová verzia pôvodnej hry Pikmin 3 Deluxe obsahuje zábavné prvky, ako je napríklad kamera, ktorá hráčom umožňuje zachytávať farebné krajiny a miniatúrne stvorenia.

Existuje niekoľko druhov pygmejov. Ak sa spriatelíte so všetkými z nich, získate tím schopný prekonať všetky prekážky. Rôznofarební Pikminovia oplývajú rôznymi schopnosťami a užitočnými zručnosťami. Modrý Pikmin napríklad dokáže dýchať pod vodou. Vďaka nemu sa môžete dostať k objektom, ku ktorým sa ostatní Pikmini nedostanú. Okrídlený Pikmin, ktorého ľahko spoznáte podľa ružového sfarbenia a mávajúcich krídel, zasa preletí terénom, napríklad vodou alebo hlbokými priepasťami. Tajomstvo úspechu spočíva v strategickom výbere správnych Pikminov pre každú úlohu, v delegovaní jednotlivých projektov a v rozumnom striedaní kapitánov.

Pre ostrieľaných profesionálov, ktorí sa už nevedia dočkať, kedy budú môcť predviesť svoje zručnosti pri výbuchoch v nových úlohách, prináša Pikmin 3 Deluxe úplne nový vedľajší príbeh, v ktorom Olimar a Louie skúmajú planétu PNF-404. Ešte viac zábavy s Pikminmi vám prinesie hra Bingo Battle, v ktorej sa stretnete tvárou v tvár s ostatnými hráčmi.

Váš obrovský tím maličkých Pikminov je pripravený vydať sa spoločne na cestu za skutočným dobrodružstvom! Pikmin 3 Deluxe vychádza na Nintendo Switch 30. októbra. Ak chceš začať s prieskumom planéty v deň vydania, hru si momentálne môžeš digitálne predobjednať v obchode Nintendo eShop.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.