Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 7. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Rodina konzol Nintendo Switch sa čoskoro rozrastie o nový prírastok. Nintendo Switch (model OLED) bude uvedený na trh 8. októbra, čím hráči získajú ďalší spôsob, ako hrať rozsiahlu knižnicu hier na Nintendo Switch.

Nintendo Switch (model OLED) má podobné celkové rozmery ako konzola Nintendo Switch, ale väčšiu, živú 7-palcovú obrazovku OLED s výraznými farbami a vysokým kontrastom. Nintendo Switch (model OLED) je tiež vybavený široko nastaviteľným stojanom pre stolový režim, novou dokovacou stanicou so sieťovým káblovým pripojením pre stabilné online hranie, 64 GB internej pamäte a integrovanými reproduktormi s vylepšeným zvukom pre stolový aj vreckový režim hrania. Rovnako ako Nintendo Switch, aj Nintendo Switch (model OLED) umožňuje používateľom hrať na televízore a zdieľať odnímateľné ovládače Joy-Con pre neobmedzenú zábavu viacerých hráčov.

Podobne ako Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite si môžete Nintendo Switch (OLED model) vziať na cesty a užívať si jeho všestrannosť pri hraní kdekoľvek vás napadne. Pre Nintendo Switch (model OLED) bude k dispozícii aj súprava pozostávajúca z puzdra na prenášanie Nintendo Switch a ochranného krytu obrazovky.

Nintendo Switch (OLED model) vychádza 8. októbra, v rovnaký deň ako Metroid Dread,
bezprostredné pokračovanie hry Metroid Fusion a najnovší diel 2D ságy Metroid, ktorá sa začala pôvodnou hrou Metroid na NES-e. Vďaka žiarivej OLED obrazovke sa s hrou Metroid Dread budete môcť ešte viac tešiť na najnovšie dobrodružstvo intergalaktickej lovkyne odmien Samus Aran.

Nintendo Switch (model OLED) umožní používateľom využívať rozšírené funkcie vo všetkých troch herných režimoch:
 
  • TV režim: Nintendo Switch (OLED model) je možné umiestniť do doku a hrať hry Nintendo Switch na televízore. Vďaka zabudovanému portu na pripojenie sieťového kábla môžu používatelia v TV režime využiť ďalší spôsob online pripojenia.
  • Režim stolného počítača: Odklopte stojan na zadnej strane konzoly a využite obrazovku konzoly na hranie hier pre viacerých hráčov pomocou dvoch dodávaných ovládačov Joy-Con priamo z balenia. Široko nastaviteľný stojan tvorí pevnú a stabilnú základňu. Umožňuje tiež hráčom voľne nakláňať konzolu a ponúka širší rozsah pozorovacích uhlov, takže obrazovka je lepšie viditeľná.
  • Režim Handheld: V tomto režime si môžu používatelia vziať konzolu kamkoľvek a hrať s priateľmi lokálny* alebo online** multiplayer. Sedempalcová obrazovka OLED poskytuje živé farby a vysoký kontrast.
 
Konzola bude pri uvedení na trh k dispozícii v dvoch farebných variantoch:
 
  • Nintendo Switch (OLED model) biely set, ktorý obsahuje biele Joy-Con ovládače, čiernu hlavovú jednotku a biely dok.
  • Nintendo Switch (OLED model) neónovo červená a modrá sada, ktorá obsahuje neónovo červené a neónovo modré Joy-Con ovládače, čiernu hlavovú jednotku a čierny dok.

Všetky predtým vydané ovládače Joy-Con pre Nintendo Switch sú kompatibilné s týmto novým modelom. Okrem toho je Nintendo Switch (model OLED) kompatibilný s kompletnou knižnicou hier pre Nintendo Switch.***

* Pre režim pre viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo, hry a/alebo zariadenia, ktoré sa predávajú samostatne.

** Vyžaduje sa pripojenie k internetu. Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a akceptovať príslušné dohody. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o platenom online členstve.

*** Nintendo Switch (model OLED) je kompatibilný s kompletnou knižnicou hier pre Nintendo Switch. Môžu však nastať rozdiely v hraní s niektorými Toy-Con doplnkami zo série Nintendo Labo z dôvodu odlišnej konzoly a veľkosti obrazovky Nintendo Switch (OLED model) a Nintendo Switch. Môžu sa vyskytnúť aj hry, pri ktorých môže byť herný zážitok odlišný kvôli novým možnostiam konzoly, ako je napríklad väčšia veľkosť obrazovky.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.