Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

9. 9. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Túto sviatočnú sezónu sa pripravte na poriadnu dávku mozgovej záťaže pri hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain pre Nintendo Switch, novej zábavnej párty hre pre viacerých hráčov*, ktorú si môže zahrať každý!

Použi svoj dôvtip a zmeraj si sily s ostatnými v sérii zábavných aktivít pre celú rodinu, ktoré určite preveria tvoju mozgovú kapacitu a reflexy. Vďaka Dr. Lobovi (vášmu vynikajúcemu hostiteľovi a sprievodcovi hrou), ktorý je vždy po ruke s množstvom tipov a možnosťami, aby si každý hráč nastavil vlastnú úroveň obtiažnosti, môžu ľudia všetkých vekových kategórií a úrovní zručností hrať proti sebe vo výzvach, ktoré preveria ich pamäť, analytické a identifikačné schopnosti a mnoho ďalšieho.

Okrem zábavných režimov pre viacerých hráčov obsahuje hra Big Brain Academy: Brain vs. Brain aj zábavný režim pre jedného hráča Sólo, ktorý je ideálny na každodenné precvičovanie a pomôže vám vyladiť a zlepšiť vaše skóre Big Brain Brawn. Tieto aktivity sú príjemným spôsobom, ako začať deň alebo sa večer odreagovať. A vďaka prenosnému zariadeniu Nintendo Switch sa môžete tejto výzve venovať kedykoľvek a kdekoľvek!

Základná hrateľnosť v hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain pozostáva z niekoľkých rôznych aktivít. Tie pozostávajú z piatich kategórií - identifikácia, zapamätanie, analýza, počítanie a vizualizácia. K dispozícii je široký sortiment zábavných aktivít, ktoré budú pre váš mozog výzvou na rôzne spôsoby. Tieto aktivity môžete hrať sami, s maximálne tromi ďalšími hráčmi lokálne* alebo dokonca proti mozgom z celého sveta pomocou údajov iných hráčov stiahnutých z internetu.**

Nasledujúci prehľad rôznych herných režimov:

- Party Mode (Režim partie): V tomto režime "mozog na mozog" môžu súťažiť až štyria hráči a získať čo najviac bodov rýchlym splnením úloh. Nastavením obtiažnosti od najľahšej (trieda Sprout) po najťažšiu (trieda Super Elite) sa aktivity líšia - pričom najťažšie nastavenie predstavuje poriadnu výzvu! A každý hráč si môže nastaviť vlastnú úroveň obtiažnosti, aby sa vyrovnali podmienky hry, takže deti môžu súťažiť aj so svojimi rodičmi bez obáv, že jeden z nich zostane pozadu!
 
- Tréningový režim: Aj keď z intenzívnej mozgovej bitky pre viacerých hráčov nevyjdete víťazne, váš synaptický príbeh tým nekončí! V tréningovom režime si hráči môžu zopakovať svoje obľúbené aktivity a získať vysoké skóre a medaily. Je to skvelý spôsob, ako zlepšiť svoje schopnosti, takže keď sa nabudúce postavíte priateľom alebo rodine v zápase viacerých hráčov, možno budete mať väčšiu šancu vyjsť z neho s najzdatnejším mozgom zo všetkých!
 
- Testovací režim: V tomto režime sú hráči testovaní v sérii piatich aktivít. Na konci vám Dr. Lobe ukáže výsledok vášho veľkého mozgu Brawn. Pokúste sa dosiahnuť najvyššie skóre a možno zvýšite svoje šance v ďalšom súboji mozog vs. mozog! Za pravidelné testovanie získate herné mince, ktoré môžete použiť na odomknutie kostýmov pre svojho avatara. Testovanie mozgu je vždy zábavnejšie v roztomilom mačacom kostýme!
 
- Režim Súboj duchov: V režime Súboj duchov môžete vyzvať na súboj aj herné dáta svojej rodiny - alebo duchov - alebo prejsť online** a bojovať s duchmi svojich priateľov alebo náhodných hráčov z celého sveta. Zlepšite si svoje hodnotenie a ukážte svoje schopnosti ľuďom na celom svete!

* Pre režim pre viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo. Predávajú sa samostatne.

**Vyžaduje sa pripojenie k internetu. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať súvisiace podmienky. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o platenom online členstve.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.