Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
HRG2297
EAN (čiarový kód):
6936685220393
Počet ks v balení:
30
Hmotnosť:
0.59 kg
Objem:
2.11 l
Značka :
GameSir

                       Oficiálne licencovaný ovládač GameSir G7 pre XBOX & PC

​Podporuje konzoly Xbox Series X|S, Xbox One a Windows 10/11.

Nový spôsob, ako bez námahy zmeniť štýl hernej zostavy Xboxu s GameSir G7 - dokonalým personalizovaným káblovým ovládačom Xbox. Je vyzbrojený dvomi vymeniteľnými čelnými plochami, ktoré môžete pomaľovať podľa vlastnej fantázie, prídavným režimom vlasovej spúšte, extra zadnými tlačidlami, softwarom GameSir Nexus a ďalšími funkciami. Ľahké prispôsobenie ovládača, od vnútorného až po vonkajší.

Vysoká rýchlosť, veľmi nízka vstupná latencia:
GameSir G7 je navrhnutý tak, aby hráčom poskytoval maximálnu konkurenčnú výhodu, a to vďaka frekvencii dotazovania 265 Hz a nízkej dobe odozvy <0,004 s. Zničte vstupnú latenciu a dominujte na bojisku vďaka tomu, že každý váš pohyb bude ešte plynulejší.

Dva vymeniteľné čelné kryty vhodné pre maľovanie, ľahké a nekonečné prispôsobenie:
Prispôsobte si jedinečný ovládač Xbox a okamžite vyniknite. Naše dve vymeniteľné čelné kryty vhodné pre maľovanie vám umožnia prispôsobiť ovládač G7 podľa vašich predstáv, bez toho aby ste museli ovládač rozoberať. Popusťte udzdu fantázii pri prispôsobovaní, či už vám alebo vašim blízkym.

Plne prispôsobitelný software:
Software GameSir Nexus prináša do ovládača G7 ešte viac pripôsobenia a zábavy. Vytvárajte profily ovládača mapovaním tlačidiel, úpravou úhlopriečky D-padu, nastavením zóny páčok a spúští, konfiguráciou vibrácií atd. Prostredníctvom softwaru GameSir Nexus môžete dokonca ľahko nastaviť 0 Deadzone a prepínať medzi základným a našim exkluzívnym režimom "Raw". Vyskúšajte si exkluzívne impulzné spúšte pre všetky hry. Uložte si až tri profily a pre každú hru použite ľubovolný, ktorý preferujete. Software tiež umožňuje aktualizovať firmware pre váš ovlálač.

Najlepšia konzistentná hladkosť vo svojej triede:
Vďaka priekopnickej technológii Hallova efektu reaguje i na najmenší pohyb prstov a poskytuje najlepšiu konzistentnú plynulosť a presnosť vo svojej triede. Pre hráča FPS a akčných hier je dokonca k dispozícii rýchle prepnutie do režimu Hair Trigger Mode podržaním tlačidiel M+LT/RT, dokiaľ ovládač nezavibruje. Či už potrebujete presné lineárne ovládanie, alebo maximálnu odozvu, ovládač G7 vám poskytne konkurenčnú výhodu, akú potrebujete.

Hmatovo príjemné a zároveň tlmené predné tlačidlá:
Špeciálne vyladené hmatové tlačidlá GameSir majú päťvrstvovú štruktúru. Mikrospínače zaisťujú rýchlu aktiváciu s minimalizovanou vzdialenosťou aktivácie iba 0,6 mm, zatiaľ čo vstavaná sada, ktorá zahŕňa mäkkú gumovú podložku a držiak, vytvára uspokojivé stlačenia spolu s ostrým a zároveň tlmeným pocitom.

Vysoko výkonné Joysticky:
Joysticky optimalizované pre algoritmus s žiadnou fluktuáciou a žiadnou odchýlkou  poskytujú plynulé 360° presné ovládanie. Prostredníctvom softwaru GameSir Nexus môžete dokonca ľahko nastaviť 0 Deadzone a prepínať medzi základným a exkluzívnym režimom "Raw", čím získate lepší herný zážitok v rôznych hrách. Kluzné krúžky proti treniu zaisťujú mimoriadne plynulé ovládanie Joystickov, znižujú ich drhnutie a predlžujú dobu používania.

Hyperrealistická štruktúra motora Quad
V rukovätiach sú umiestnené dva výrazné vibračné motory pre silné a jemné vibrácie. Dva motory v spúšťiach prinášajú spätnú väzbu až do končekov prstov. Zažite skutočnú a presnú spätnú väzbu nárazov, výstrelov a jazdy po nerovnostiach povrchu.

Ovládanie hlasitosti:
Pripojte svoje obľúbené slúchadlá k vstavanému 3,5mm audio konektoru a rýchlo ovládajte hlasitosť za chodu bez akéhokoľvek softwaru, či už ide o hlavnú hlasitosť alebo hlasitosť hlasového chatu. Dokonca môžete ľahko stlmiť mikrofoó krátkýy stlačením tlačidla stlmenie mikrofónu s jasným červeným indikátorom.
* Slúži na úpravu hlasitosti náhlavnej súpravy. Pre ovládanie hlasitosti je treba pripojiť náhlavnú súpravu.

Mapovanie za behu:
GameSir G7 je navhnutý pre mobilné hranie na profesionálnej úrovni a je vybavený dvomi prídavnými zadnými tlačidlami, takže môžete mapovať svoje herné akcie za behu a načítať svoje obľúbené mapovanie tlačidiel so softwarom lebo bez neho počas hrania. Mapovanie je okamžite programovateľné a synchronizované v reálnom čase.
Mapovateľné tlačidlá: Tlačidlá: A/B/X/Y/LB/RB/LT/RT/L3/R3/D-pad/Menu/Xbox/View/Share Button

Pohodlné ovládanie:
Textúra na oboch nárazníkoch a spúšťach udrží vaše prsty pevne pod kontrolou pri rýchlych akciách, zatiaľ čo textúrované gumové rukoväte na zadnej strane vám zaistia celodenné pohodlie.

Všestrannosť:
GameSir G7 poskytuje plynulý a dokonalý herný zážitok s menšou latenciou a bez obáv z vybitia batérie.

Obsah balenia:

GameSir-G7 *1

Vymeniteľný biely čelný panel *1

Karta Xbox Game Pass Ultimate *1

3m kábel USB-C *1

Užívateľská príručka *1

Poďakovanie a karta popredajného servisu *1

Samolepka GameSir *1

Certifikace *1