Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

V
Kód:
NSH005
EAN (čiarový kód):
045496452339
Počet ks v balení:
5
Hmotnosť:
1.6 kg
Objem:
6.65 l
Značka :
Nintendo

Nintendo Switch je prelomová domáca herná konzola. Nielenže ju totiž môžete doma pripojiť k televízoru, ale zároveň sa okamžite premení na vreckový počítač so 6,2-palcovou obrazovkou. Po prvýkrát v histórii si tak hráči môžu vychutnať plnohodnotný zážitok z konzoly kedykoľvek a kdekoľvek! Obrazovka má kapacitný dotykový displej na používanie v podporovaných hrách. Výdrž batérie sa môže pohybovať až do šiestich hodín v závislosti od hry a podmienok, v ktorých sa konzola používa. Okrem dokovacej stanice možno konzolu nabíjať aj pomocou štandardného konektora USB typu C!

Nový rozmer ovládania

Všestranné ovládače Joy-Con ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony môžete používať každý v jednej ruke alebo spoločne ako jeden herný ovládač pomocou úchytu Joy-Con. Možno ich tiež pripojiť ku konzole v ručnom režime alebo zdieľať s priateľom a užiť si zábavu pre dvoch hráčov v podporovaných tituloch. Každý Joy-Con má vlastnú kompletnú sadu tlačidiel, a preto ho možno používať ako samostatný ovládač, pričom je vybavený aj akcelerometrom a gyroskopickým pohybovým senzorom, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie pohybu vpravo a vľavo.

Ľavý Joy-Con obsahuje aj tlačidlo Capture, ktoré hráčom umožňuje jedným kliknutím okamžite robiť snímky obrazovky z hrania a zdieľať ich s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý Joy-Con zase obsahuje bod NFC na interakciu s figúrkami amiibo, ako aj infračervenú pohybovú kameru schopnú zisťovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov v hrách špeciálne navrhnutých pre tieto funkcie. Táto funkcia dokáže napríklad určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a aký tvar tvorí.

Obidva Joy-Cony tiež predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá hráčom umožňuje zažiť oveľa realistickejšiu vibračnú odozvu ako kedykoľvek predtým v kompatibilných hrách. Tento efekt je taký detailný, že hráči môžu napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu v pohári, ktoré bude Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budú môcť hráči zažiť novú úroveň realizmu nedosiahnuteľnú len zrakom a sluchom!

Lokálny multiplayer ako nikdy predtým

Nintendo Switch sa tiež postará o to, aby bolo jednoduché zostať v spojení s ostatnými hráčmi. V lokálnom multiplayeri môže byť pripojených až 8 konzol. Hráči môžu odložiť svoje konzoly pomocou zabudovaného stojana, zdieľať Joy-Cony s ostatnými a užívať si multiplayerovú zábavu aj mimo pohodlia domova. Konzola bude podporovať aj online Wi-Fi multiplayer.

Všetko, čo potrebujete, len v jednom balíku

V balíku konzoly Nintendo Switch nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste sa mohli hneď pustiť do hrania. Celkovo teda balenie obsahuje nasledujúci hardvér:

  • Konzolu Nintendo Switch
  • Dokovacia stanica Nintendo Switch
  • ľavý Joy-Con
  • pravý Joy-Con
  • Príslušenstvo na uchopenie Joy-Conu
  • dva Joy-Con remienky na zápästie
  • Nintendo Switch AC Adapter
  • HDMI kábel

Podobné tovary
Špeciálne prianie


captcha image

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.