Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 7. 2024, UMAX
 

Navrhli sme pre vás moderný a kompaktný notebook Umax VisionBook 15WN Plus, ktorý nájde svoje uplatnenie doma, na cestách, v škole aj vo firmách. Procesor Intel Alder Lake N100 je navrhnutý tak, aby poskytoval dostatočný výkon pre každodennú prácu a zároveň minimalizoval spotrebu energie a tepla. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a tichý notebook na prácu aj zábavu. Moderné technológie, tichá prevádzka bez ventilátora, atraktívny tenký dizajn, kvalitný a veľký Full HD 15,6" IPS displej, možnosti rozšírenia a skvelý pomer cena/výkon sú hlavnými výhodami tejto novinky. Poteší vás podsvietená pohodlná a veľká klávesnica s českými a slovenskými znakmi vrátane číselnej časti a veľmi dobrá konektivita. K dispozícii je tiež 2MP webová kamera s vlastným krytom na ochranu súkromia pre zvýšenú bezpečnosť.

Hlavné výhody:

  • Procesor Intel Alder Lake N100
  • 8GB DDR4 RAM SO-DIMM
  • 256 GB M.2 SATA SSD (podpora NVME)
  • 15,6" IPS FHD displej 1920x1080
  • GBit LAN, duálna AC Wifi, Bluetooth 5.1
  • Port HDMI, 3 x port USB 3.0, port typu C (dátový)
  • Veľký touchpad a podsvietená klávesnica s numerickou klávesnicou
  • Tichá prevádzka bez ventilátora s pasívnym chladením
  • 2 megapixelový fotoaparát s posuvnou čiapkou

Skvelá konektivita vrátane portu Gbit LAN

VisionBook 15WN Plus ponúka celý rad užitočných portov pre maximálnu použiteľnosť a pripojenie. Poteší vás port Gbit LAN pre jednoduché pripojenie k podnikovej sieti. Notebook ponúka bezdrôtovú technológiu Bluetooth aj duálne AC Wifi. Na bokoch notebooku nájdete 3 x USB 3.0 porty pre pripojenie externých zariadení. Jednoducho sa pripojíte k monitoru alebo televízoru vďaka klasickému HDMI výstupu. Moderný port typu C je určený na pripojenie zariadení, ako sú flash disky atď. K dispozícii je 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel alebo reproduktorov.

Procesor Intel Alder Lake N100
VisionBook 15WN Plus je vybavený najnovším štvorjadrovým procesorom Intel Alder Lake-N s maximálnou prevádzkovou frekvenciou 3,4 GHz. Procesor Intel N100 ponúka až o 40% vyšší výkon ako predchádzajúca generácia, čo zaručuje plynulú prevádzku a bezproblémové používanie notebooku v celom spektre možností od streamovania a prehliadania webu cez kancelárske aplikácie až po hranie hier. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a tichý notebook na prácu aj zábavu.

Podsvietená klávesnica s numerickou klávesnicou
VisionBook 15WN Plus ponúka veľkú podsvietenú klávesnicu s veľkými a príjemnými tlačidlami pre jednoduché a pohodlné písanie. Klávesnica je umiestnená po celej šírke notebooku a obsahuje číselnú časť pre jednoduché zadávanie číslic. Poteší vás možnosť prepínať medzi klávesovými skratkami a klávesovými skratkami.

Tichá prevádzka bez ventilátora s pasívnym chladením
Pre maximálny komfort pri práci sme pri výrobe notebooku použili špeciálny chladiaci modul, vďaka ktorému je notebook počas používania absolútne tichý a neruší vás žiadny nepríjemný hluk ventilátora.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.