Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
NSS6711
EAN (čiarový kód):
045496426941
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.05 kg
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Plošinovka
Lokalizácia Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Mačka lezie z tašky … Super Mario 3D World vyjde na konzole Nintendo Switch!

Pridajte sa k Mariovi, Luigiumu, Princezne Peach a Toadovi na ich ceste za záchranou Kráľovstva Sprixie v hre Super Mario 3D World Bowser 's Fury na Nintendo Switch. Bowser uniesol princeznú Sprixie a je len na našich hrdinoch, aby ju zachránili!

Šplhajte cez múry, škriabajte nepriateľov pomocou Super Bell, naklonujte sa vďaka Double Cherry alebo vezmite Cannon Box a vystreľte projektily na svojich protivníkov. Táto vylepšená verzia Super Mario 3D World tiež prichádza s vylepšenou hrateľnosťou, ako je zvýšená rýchlosť behania všetkých postáv či schopnosť liezť ešte vyššie s využitím Super Bell. Dokonca môžete využívať aj pohybové ovládanie!

Užite si multiplayerovú zábavu v lokálnej kooperácii až s tromi kamarátmi alebo sa zapojte do online multiplayerového chaosu!

Super Mario 3D World Bowser 's Fury dorazí exkluzívne na Nintendo Switch 12. februára 2021.

*Internetové pripojenie sa vyžaduje počas online hrania. Pre využitie onine služieb je potrebné si vytvoriť Nintendo Account a prijať prislušné podmienky. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňované. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.

Podobné tovary