Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
UB921
EAN (čiarový kód):
8595142719276
Počet ks v balení:
1
Hmotnosť:
16.64 kg
Objem:
94.13 l
Značka :
UMAX

Príkon: 350 W
Batéria : 10000 mAh odnímateľná
Čas nabíjania : 4-6 hodín
Dojazd : do 30 km
Tempomat : Áno s možnosťou vypnutia
Programovateľné tlačidlá : Áno, možnosť voľby režimov rýchlosti a tempomatu
Displej LCD: Áno , zobrazenie nabitia, rýchlosti a režimu
Veľkosť kolies : 10" nafukovacie
Nosnosť :max. 100 kg
Hmotnosť :15 kg
Maximálna rýchlosť : 25 km/h (programovateľná)
Počet jazdných režimov : 3
Brzda : Zadná kotúčová brzda
Zvonček : Áno
Skladacia konštrukcia : Áno
Podperný stojan : Áno
Svetlá : Zadné a predné LED
Odporúčaný tlak v pneumatikách : 240-320 kPa / 2,4-3,2 bar za studena
Rozmery výrobku : 1083 x 420 x 1186 ( zložených 460) mm
Hmotnosť výrobku 14 kg

Obsah balenia:

Kolobežka Umax City Racer 36
2 x rukoväte na riadidlá L/P
Nabíjací adaptér
Príručka CZ/SK/EN

Odporúčaný tlak v pneumatikách: 240-320 kPa / 2,4-3,2 bar za studena

Z dôvodu nadrozmernej veľkosti zásielky, je preprava možná len prostredníctvom PPL.

Tu si môžete stiahnuť návod na individuálne nastavenie kolobežky
https://www.umax.cz/soubory/26452/umax_city_racer_36.jpg

 

Unikátny dizajn s odnímateľnou batériou, tempomatom a vysokým výkonomElektrická kolobežka Umax City Racer 36 zaujme nadčasovým dizajnom s protišmykovým podvozkom a výkonným 350W motorom, ktorý dopĺňa odnímateľná 10000mAH batéria zaručujúca dojazd až 30 km na jedno nabitie. Kolobežka má skladací dizajn, a preto sa s ňou ľahko manipuluje a je prenosná. Displej LCD s ukazovateľmi rýchlosti, kapacity batérie a režimu jazdy je ľahko čitateľný. Veľké 10" nafukovacie pneumatiky dokonale absorbujú nerovnosti povrchu a zabezpečujú veľmi pohodlnú jazdu. 350W bezkartáčový jednosmerný motor je zabudovaný v prednom kolese a umožňuje rýchlu a svižnú jazdu. Predné a zadné osvetlenie spolu s bočnými odrazkami zaisťujú maximálnu bezpečnosť aj v tme. Odolná konštrukcia umožňuje jazdu aj v miernom daždi alebo prašnom prostredí. K dispozícii je kvalitná zadná kotúčová brzda na bezpečné zastavenie v priebehu niekoľkých metrov.

Jednoduchá, skladná kompaktná a rýchla.


Elektrická kolobežka Umax City Racer 36 svojím dizajnom a konštrukciou nadchne každého, kto hľadá dopravný prostriedok alebo si chce užiť veľa skvelej zábavy. Kolobežka dokáže na jedno nabitie prejsť až 30 km a dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h. Vďaka pevnej a vysoko odolnej konštrukcii môžete jazdiť aj na nerovnom povrchu alebo v miernom daždi. Na pravej strane riadidiel sa nachádza páka na zrýchlenie a na ľavej strane klasická brzda, ktorá vám umožní rýchlo a bezpečne zabrzdiť. Jednoduchá preprava a prenášanie sú zaručené vďaka jednoduchej prenosnej skladacej konštrukcii.

Ľahko ovládateľná

Kolobežka Umax City Racer 36 je stvorená na príjemnú a bezstarostnú jazdu. Je vyrobená z kvalitných materiálov s nízkou hmotnosťou 14 kg. Môžete s ňou ľahko cestovať autobusom, vlakom alebo ju prenášať v aute. Je veľmi vyvážená a zaručuje, že nestratíte rovnováhu ani pri veľmi nízkych rýchlostiach. Podvozok ponúka dostatok priestoru a jeho povrch je vybavený protišmykovou vrstvou, ktorá zabraňuje pošmyknutiu vašich nôh.

Skvele čitateľný displej LCD a programovateľné tlačidlá


V riadidlách je zabudovaný skvele čitateľný LCD displej zobrazujúci rýchlosť, úroveň nabitia batérie , režim jazdy a zapnuté svetlá. Na ovládači vedľa displeja nájdete aj dve tlačidlá na zapnutie a vypnutie, prepínanie režimu jazdy a svetiel a v neposlednom rade na programovanie rýchlosti, tempomatu a štartovanie kolobežky. K dispozícii je aj zadná ručná brzda a zvonček na riadidlách pre bezpečnú jazdu.

Bezpečná v zhoršených podmienkach

Vďaka zadným a predným LED svetlometom a bočným odrazkám bude vaša jazda bezpečná a pohodlná aj v tme alebo za zhoršených svetelných podmienok. Zadné svetlo tiež signalizuje stav brzdenia. Nemusíte sa teda obávať, že by vás niekto prehliadol. Kolobežka je odolná voči poveternostným podmienkam, ako je dážď a prach.