Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
EAX420621
EAN (čiarový kód):
5030944124987
Počet ks v balení:
30
Hmotnosť:
0.08 kg
Značka :
Electronic Arts

Tovar nie je možné zakúpiť.

Opis produktu

EA SPORTS™ FIFA 23 prináša ešte viac akcie a futbalového realizmu do najpopulárnejšej hry na svete. Vylepšená technológia HyperMotion2 s dvojnásobným počtom zachytených reálnych pohybov pomáha v každom zápase vytvoriť vernejšie futbalové animácie než kedykoľvek predtým. Zažite najväčšie futbalové turnaje na čele s majstrovstvami sveta FIFA World Cup™ mužov a žien, ktoré sa vo FIFA 23 objavia počas celej sezóny. Prvýkrát v histórii hrajte za ženské kluby - s podporou špecializovaných animácií HyperMotion2 - a využite výhody multiplatformového hrania, vďaka ktorému si môžete ľahko zmerať sily s priateľmi. Vychutnajte si nový spôsob hrania a vytvorte si svoj tím snov v režime FIFA Ultimate Team™ s funkciou FUT Moments a prepracovaným systémom medzihier, alebo prežite svoje futbalové sny v režime kariéry, kde si definujete svoju hráčsku osobnosť a povediete svoj tím v koži najslávnejších trénerských velikánov. Ukážte svoju osobnosť na ihrisku s novou úrovňou prispôsobenia v režimoch VOLTA FOOTBALL a Pro Clubs a vyskúšajte vylepšený herný systém v uliciach a na štadiónoch. Zahrajte si najpopulárnejšiu hru na svete s viac ako 19 000 hráčmi a viac ako 700 tímami na viac ako 100 štadiónoch vo viac ako 30 ligových súťažiach - vrátane Premier League, novej Barclays FA Women's Super League a France D1 Arkema s bezkonkurenčnou autenticitou vo FIFA 23.

FIFA WOMEN'S WORLD CUP™

Poznajte vrchol ženského medzinárodného futbalu v hre EA SPORTS™ FIFA 23 s hrou FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023™.

FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023™

Hrajte o najcennejšiu trofej v ženskom futbale. FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023™ mieri do hry FIFA 23 ako bezplatná aktualizácia* koncom júna 2023.

Reprezentujte svoju krajinu a zažite EA SPORTS™ FIFA Women's World Cup™ ako nikdy predtým. Tešiť sa môžete na všetkých 32 kvalifikačných tímov, špeciálnu výzdobu štadiónov, filmové zábery, audiovizuálne prvky zápasu, špeciálny komentár a samozrejme autentickú trofej, ktorú na konci zdvihnete nad hlavu.

Prezentácie

FIFA 23 vás zavedie na trávniky Austrálie a Nového Zélandu. Zažite FIFA Women's World Cup™ s autentickými detailmi šampionátu od zápasovej lopty a výzdoby arény až po trofej a štadión, na ktorom sa bude hrať finále FIFA Women's World Cup™.

Hráčske režimy

Hrajte FIFA Women's World Cup™ v hre FIFA 23 rôznymi spôsobmi. Vyjdite na ihrisko a veďte svoju krajinu ako futbalová hviezda alebo úplne neznámy, vytvorený hráč. Alebo si zahrajte šampionát v režimoch pre jedného hráča Tournament alebo Kick-Off.

Vezmite svoju krajinu

Stante sa hviezdou Majstrovstiev sveta FIFA 2023™ žien vďaka úplne novému hernému režimu, ktorý vám umožní obliecť si kopačky jednej konkrétnej hráčky a doviesť jej krajinu k sláve. Vyberte si medzi skutočnou futbalistkou, ktorá chce na turnaji zažiariť, alebo si vytvorte vlastnú hráčku z vybraného národného tímu a zapíšte sa s ňou do histórie FIFA Women's World Cup™. Počas turnaja budete mať možnosť ovládať len túto hráčku alebo celý národný tím a pokúsiť sa doviesť svoju krajinu k trofeji.

Režim turnaja

Hrajte autentické majstrovstvá sveta FIFA Women's World Cup™ v režime turnaja pre jedného hráča, kde budete môcť napísať (alebo prepísať) novú kapitolu futbalovej histórie svojej krajiny. Vyberte si jednu z 32 kvalifikačných krajín a prebojujte sa z reálnych skupín cez vyraďovacie boje až k vytúženej trofeji FIFA Women's World Cup™.

Podvod

Vyskúšajte si svoje sily na FIFA Women's World Cup™ v zápasoch proti priateľom lokálne alebo proti umelej inteligencii. Vyberte si zápas skupinovej alebo vyraďovacej fázy a dva z 32 kvalifikačných tímov.

*Vyžaduje hru FIFA 23 (predáva sa samostatne), všetky aktualizácie hry, internetové pripojenie a účet EA.

Zajímavé momenty zo zápasu FIFA 23

Technológia HyperMotion2 - Vďaka dvojnásobnému počtu zachytených zápasov prináša vylepšená technológia HyperMotion do hry FIFA 23 viac ako 6 000 autentických animácií vytvorených z miliónov snímok pokročilého zachytenia zápasu.

FIFA World Cup - Zažite vrchol medzinárodného futbalu s FIFA World Cup Quatar 2022™ a FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023™. Ďalšie informácie budú nasledovať v priebehu turnajov.

Ženský futbal - Zahrajte si prvýkrát v histórii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema budú k dispozícii po vydaní hry FIFA 23. Špeciálne snímanie zápasu pomocou technológie HyperMotion2, navrhnutej exkluzívne pre ženský futbal, zaručuje autentický pohyb hráčok v hre FIFA 23.

Hráčsky systém - Nová mechanika streľby s aspektom rizika/odmeny, prepracované voľné kopy, penalty a rohy a realistickejšia fyzika pozitívne ovplyvnia rozmanitosť futbalu.

Zážitok z herného dňa - V hre FIFA 23 si vychutnáte vylepšený zážitok zo zápasu - od opakovaných záberov v rozšírenej realite cez hyperrealistický povrch trávnika až po vylepšenú atmosféru na štadióne.

Trénerské centrum - Nový trénerský systém pomôže nováčikom a menej skúseným hráčom zoznámiť sa so základmi hry. Zlepšite svoju hru prostredníctvom série výziev a kapitol.

Krosplatformná hra- Hrajte 1 na 1 v hre FIFA Ultimate Team™, online sezónach, online priateľských zápasoch a ďalších hrách proti priateľom na viacerých platformách vďaka novej multiplatformnej hre v hre FIFA 23.

FIFA 23 Ultimate Team™ - FUT Moments a prepracovaný systém kooperácie prinášajú nový spôsob hrania a budovania tímu snov. Do najpopulárnejšieho režimu série pribudnú aj nové ikony a predmety FUT Heroes Edition.

Režim kariéry - Definujte si svoju hráčsku osobnosť, veďte svoj tím v koži najslávnejších trénerských velikánov a užite si nový spôsob hry s novými hrateľnými zaujímavosťami.

Profilové kluby- Ukážte svoju osobnosť na ihrisku s novými úrovňami prispôsobenia, prepracovanými zápasmi na spadnutie, novými vylepšeniami a ďalšími možnosťami.

VOLTA FOOTBALL- Spojte sily s priateľmi alebo komunitou VOLTA FOOTBALL a vyjadrite svoj štýl v nových a vylepšených arkádach VOLTA s bohatšími možnosťami prispôsobenia.

Autentickosť- Zahrajte si najpopulárnejší šport na svete v hre FIFA 23 s viac ako 19 000 hráčmi a viac ako 700 tímami na 100 štadiónoch vo viac ako 30 ligových súťažiach.

HERNÝ SYSTÉM

TECHNOLÓGIA HYPERMOTION2

Vďaka vylepšeniam revolučnej technológie HyperMotion pre sériu EA SPORTS FIFA sa hra FIFA 23 môže pochváliť viac ako 6 000 autentickými futbalovými animáciami, ktoré zabezpečujú realistickosť každého kroku na ihrisku v hre FIFA 23:

 • Pokročilé snímanie zápasov 11 na 11: Obleky Xsens umožňujú zaznamenávať milióny dátových bodov z profesionálnych futbalistov hrajúcich skutočné zápasy 11 na 11 pri vysokej intenzite. Hra FIFA 23 využíva údaje z pokročilého snímania zápasov 11 na 11 z dvoch nových zápasov s profesionálnymi tímami - vrátane premiérového snímania ženského zápasu v histórii FIFA - a údaje z piatich tréningov. Výsledkom sú najrealistickejšie animácie vo všetkých tituloch EA SPORTS FIFA.
 • Machine Learning: Pokroky v našom špičkovom a patentovanom algoritme strojového učenia prinášajú futbalový realizmus do viacerých situácií v hre FIFA 23. Na základe kumulovaných 9,2 milióna snímok z pokročilého zachytávania zápasov vytvára algoritmus nové animácie v reálnom čase, aby zabezpečil prirodzenejší a realistickejší futbalový pohyb v rôznych interakciách na ihrisku v hre FIFA 23.

Vďaka tomu sa hra FIFA 23 ešte viac priblíži profesionálnym zápasom mužských a ženských tímov na štadiónoch po celom svete. Technológia HyperMotion2 odomyká úplne nové funkcie, ktoré zaručujú bezkonkurenčnú kvalitu animácií s loptou aj bez nej:

 • Autentický pohyb celého tímu: Údaje o pohybe hráčov a hráčok zachytené z ďalších dvoch zápasov 11 na 11 pomocou oblekov Xsens na ihrisku vedú k ešte prirodzenejším animáciám v hre FIFA 23. Údaje získané zo snímania zápasov mužského aj ženského tímu sú základom pre viac ako 6 000 animácií s podporou HyperMotion, vďaka ktorým sa hráči pohybujú a hrajú plynulejšie a realistickejšie než kedykoľvek predtým.
 • Zlepšenie ženského futbalu: Špecializované pokročilé snímanie zápasov 11 na 11 s vysokou intenzitou v kombinácii s technológiou strojového učenia dodáva ženskému futbalu v hre FIFA 23 autentickosť vďaka realistickým animáciám založeným na pohybe skutočných futbalistiek.
 • Technický dribling: Úplne nový systém driblingu umožňuje útočníkom vypočítať si inteligentnejšiu cestu k lopte. Animované prechody medzi jednotlivými driblovacími dotykmi sú založené na strojovom učení a prinášajú vizuálne efekty novej generácie a rozmanitosť lopty pri tvojich nohách. Či už v rýchlosti predbiehate obrancu, alebo držíte loptu prilepenú na nohe, aby ste sa rýchlo odvrátili od súpera, vďaka mimoriadne citlivému driblingu sa najlepší svetoví hráči pohybujú plynulejšie než kedykoľvek predtým.
 • Tienenie a strojové učenie: Technológia strojového učenia spracúva informácie z reálnych obranných situácií a pohybov z pokročilého snímania zápasov 11 na 11 a využíva ich na prepracovanie systému tieňovania v hre FIFA 23, čoho výsledkom sú prirodzenejšie animácie obrancov čeliacich protiútočiacim hráčom.
 • Mechanika zrýchlenia:Nová mechanika zrýchlenia prináša novú úroveň osobitosti do spôsobu, akým hráči dosahujú svoju maximálnu rýchlosť v hre FIFA 23. Hráči teraz budú dosahovať svoju maximálnu rýchlosť rôznymi rýchlosťami, čo podporuje rozmanitejší pohyb a hrateľnosť v hre FIFA 23 - od výbušného zrýchlenia z priestoru až po kontrolovanejšie alebo dlhšie zmeny rýchlosti.
 • Plynulá streľba: Nové animácie s podporou technológie HyperMotion2 umožňujú prirodzenejší prechod medzi ovládaním lopty a streľbou. Kombinácia presnosti a plynulosti, dlhšie a vysokokvalitné animácie zabezpečujú jeden plynulý pohyb pri ovládaní lopty, otáčaní sa a streľbe na bránku.
 • Kinetické súboje brankára s hlavičkárom:Vývoj technológie interakcie dvoch hráčov synchronizuje animácie futbalistov v situáciách, keď brankári vyskakujú pri centroch proti útočiacim súperom. To zaručuje čistejšie výsledky pri zbieraní lôpt brankármi zo vzduchu.

ĎALŠIE FUNKCIE PRE HRANIE

Vychutnajte si realistickejší futbalový zážitok v hre FIFA 23 vďaka herným inováciám, ako je streľba na riziko/odmena, prepracovaná mechanika voľných kopov, pokutových kopov a rohov a väčšia futbalová rozmanitosť:

 • Razzing Shots: Nová mechanika streľby s dôrazom na hráčske zručnosti a aspekt rizika/odmeny prináša najtvrdšie a najpôsobivejšie strely v hre. Vytvorte si priestor mimo dosahu obrancov, vyberte si miesto a aktivujte silnú strelu, aby ste vyslali tvrdú ranu na súperovu bránu - a možno strelili skvelý gól.
 • Prepracované štandardné situácie: Prepracovanie štandardných situácií vám dáva väčšiu kontrolu nad voľnými kopmi, penaltami a rohovými kopmi. Môžeš si vybrať miesto kontaktu s loptou, čo ovplyvní jej smer, trajektóriu, zakrivenie a ďalšie vlastnosti. Navyše úprava pozície kamery počas rohových kopov lepšie odráža napätie pri zahrávaní tejto štandardnej situácie.
 • Fyzika na ihrisku:Vylepšená fyzika v hre FIFA 23 prináša celý rad prirodzenejších a realistickejších interakcií na ihrisku:
  • Pokročilá fyzika nárazov: Vďaka pokročilej fyzike nárazov v hre FIFA 23 jednotlivé končatiny hráčov prirodzenejšie ovplyvňujú výsledok situácií, v ktorých obrancovia blokujú loptu. Odrazy a bloky od ramien, nôh, rúk a dokonca aj prstov obrancov a brankárov teraz prinesú realistickejšie výsledky určené dopadom lopty na tieto časti tela. Tie budú absorbovať silu strely, ovplyvňovať trajektóriu lopty a vytvárať vizuálne autentickejšie odrazy na základe rýchlosti a sily každého jednotlivého streleckého pokusu.
  • Fyzika interakcie siete: Nová fyzika siete reaguje na pohyb hráčov a ich jednotlivých končatín a vytvára prirodzenejšie interakcie, keď hráč beží, kĺže sa alebo padá do siete.
  • Poznanie hráčov: Nový systém predpovedania kolízií zlepšuje poznanie hráčov na ihrisku, takže hráči sa budú pohybovať inteligentne, aby sa vyhli obranným zákrokom a kolíziám.
 • Futbalová rozmanitosť:Nové animácie a mechaniky prinášajú do hry FIFA 23 prirodzenejšiu futbalovú rozmanitosť a približujú hru skutočnému svetu.
  • .
  • Strelba: Vyskúšajte si rôzne trajektórie striel vrátane strely po zemi, padajúcej, odrážajúcej sa a rybičky.
  • Bránenie: Asertívne sklzy s odkopávaním lopty, fyzické zákroky a dokonca aj obranná práca nohami vám poskytnú ďalšie spôsoby, ako ochrániť svoju bránu pred súperovými útočníkmi.
  • Prihrávanie: Nové typy prihrávok rozšíria tvoju škálu možností, ako nájsť spoluhráčov. Prihrávaj vonkajšou nohou, efektnou prácou nohou, z voleja a s novými animáciami kopania do lopty.
  • Taktické povedomie pre hráčov ovládaných hrou: Vďaka taktickým vylepšeniam budú hráči ovládaní hrou lepšie reagovať na situáciu na ihrisku a zohľadňovať faktory, ako je skóre, čas zápasu a dostupnosť hráčov na lavičke. Toto všetko budú brať do úvahy pri zmenách rozostavenia a štýlu hry v prebiehajúcom zápase.

Vylepšený zážitok v deň zápasu

Vychutnajte si vzrušenie zo dňa zápasu vďaka novým funkciám, ktoré posúvajú atmosféru a audiovizuálnu kvalitu zápasov FIFA 23 na novú úroveň.

 • Záznamy v RR s HyperMotion2:Záznamy v RR s podporou HyperMotion2 a rozšírený priezor pre realitu vám prinášajú viac informácií počas opakovaných záberov a voľných kopov. Môžete sa tešiť na novú úroveň detailov vrátane očakávaných gólov, sily strely, vzdialenosti od bránky a ďalších štatistík.
 • Predzápasová príprava: Scény vnútri a vonku štadióna sršiace energiou v kombinácii s novými zvukmi zvyšujú očakávanie pred kľúčovými zápasmi a dotvárajú atmosféru a dramatickosť bojov o titul, šesťbodových zápasov, finále pohára a ďalších zápasov.
 • Hyperrealistické ihrisko: Vďaka obrovskému skoku vo vizuálnej kvalite vyzerá ihrisko v hre FIFA 23 lepšie ako kedykoľvek predtým. Ihrisko sa opotrebováva, keď sa hráči posúvajú, aby zastavili súperov alebo oslávili góly. Väčšia hĺbka a detaily vytvárajú realistickejší zážitok zo zápasu.

Tréningové centrum

Nový tréningový systém pomôže nováčikom a menej skúseným hráčom zoznámiť sa so základmi hry. Zlepšite svoju hru prostredníctvom série kapitol.

Vyberte si za trénera jednu z hviezd obalu hry FIFA 23 Sama Kerra alebo Kyliana Mbappeho. Potom pracujte na svojich futbalových zručnostiach v predstavených zručnostných hrách a získajte od neho rady na základe svojich výkonov a podrobné vysvetlenia jednotlivých zručností, ktoré vám pomôžu posunúť vašu hru na vyššiu úroveň.

FIFA WORLD CUP™

Zachyťte vrchol mužského a ženského medzinárodného futbalu v hre FIFA 23 s FIFA World Cup Qatar 2022™ a FIFA Women's World Cup Australia & New Zealand 2023™*.

*Viac informácií o Majstrovstvách sveta FIFA žien v Austrálii a na Novom Zélande 2023™ vám prinesieme s blížiacim sa začiatkom šampionátu.

FIFA World Cup Qatar 2022™

Vychutnajte si dramatické momenty z najväčšieho futbalového turnaja na svete, keď do hry FIFA 23 v novembri 2022 v rámci bezplatnej aktualizácie* pribudnú majstrovstvá sveta vo futbale mužov.

Takajte sa na dokonalé prepojenie s turnajom v celej hre FIFA 23 vďaka autentickej prezentácii FIFA World Cup™, filmovým sekvenciám a všetkým 32 kvalifikačným krajinám v autentických, online, vlastných a živých režimoch turnaja, ako aj špeciálnemu obsahu v režime FIFA 23 Ultimate Team™.

 

Prezentácia

FIFA 23 ponúkne pohlcujúci zážitok z majstrovstiev sveta FIFA World Cup™ s autentickým usporiadaním štadiónov, zápasovou loptou, ďalšími naskenovanými hráčmi, ikonickou trofejou a dvojicou štadiónov vrátane arény pre finálový zápas. Navyše si vychutnáte špeciálnu komentovanú stopu FIFA World Cup™ spolu s vizuálnymi efektmi a filmovými sekvenciami, ktoré vás ešte viac vtiahnu do atmosféry najväčšieho futbalového turnaja na svete.

HERNÝ REŽIM

FIFA World Cup™ na mnoho spôsobov. Zahrajte si majstrovstvá sveta vo viacerých režimoch s vlastnými a živými turnajmi a tematickým obsahom pre celú sezónu FIFA World Cup™, ktorý vám pomôže vytvoriť tím snov v režime FIFA Ultimate Team™.

FIFA World Cup™: Live

Sledujte dianie na šampionáte s autentickými rozpismi zápasov a zostavami alebo zmeňte výsledok akéhokoľvek už odohraného zápasu. Zahrajte si nadchádzajúci alebo už odohraný zápas s autentickými zostavami, tabuľkami skupín a výsledkami, alebo prepíšte históriu a udeľte vysnívanú trofej inému tímu zmenou konečného skóre.

Výsledky, zápasy, štatistiky a zostavy sú aktualizované vždy na konci aktuálneho hracieho dňa[1]. Nové zápasy odomknuté každý deň na základe prebiehajúcich majstrovstiev si môžete zahrať v režimoch Your FIFA World Cup™, Favorite Quick Play a Quick Play Online.

Váš svetový pohár FIFA™

Zvoľte si krajinu, vyberte si štartovací bod z odohraných alebo práve hraných dní a zahrajte si autentický turnaj pre jedného hráča so všetkými doterajšími výsledkami skutočného šampionátu vrátane súpisiek, štatistík zápasov a tabuliek. Ujmite sa jedného z národných tímov a veďte ich na vrchol na majstrovstvách sveta FIFA World Cup™. Mód Your FIFA World Cup™ bude k dispozícii po prvom zápase prvého kola skupinovej fázy.

Rýchla hra

Vyberte si hraný zápas alebo aktuálny hrací deň a zahrajte si autentický zápas jedného hráča s reálnymi zostavami proti umelej inteligencii alebo lokálne proti priateľovi.

Rýchla hra online

Vyberte si deň odohraného zápasu alebo aktuálny deň zápasu a hrajte proti priateľom online s reálnymi zostavami.

Rozpis turnajov

V režime turnaja pre jedného hráča môžete hrať za jednu z 32 kvalifikačných krajín v autentickom prevedení šampionátu od úvodného zápasu alebo si vytvoriť vlastný turnaj úpravou skupín a pridaním tímov, ktoré sa nekvalifikovali na Majstrovstvá sveta FIFA™. V režime online turnaja postupujte cez vyraďovacie fázy s ktorýmkoľvek z 32 kvalifikovaných národných tímov a súperte s ostatnými hráčmi z celého sveta o nehynúcu slávu na FIFA World Cup™.

Podkop

Hrajte lokálne zápasy proti priateľom alebo umelej inteligencii. Vyberte si medzi zápasmi skupinovej fázy a vyraďovacej fázy, vyberte kvalifikované alebo nekvalifikované tímy[2] a zahrajte si jednorazový lokálny zápas FIFA World Cup™.

FIFA Ultimate Team™

Vychutnajte si dokonalé spojenie s FIFA World Cup™ vďaka celosezónnemu dennému obsahu vrátane špeciálnych hráčskych predmetov, výziev a ďalších lákadiel[3].


[1] Počas skupinovej fázy sa aktualizácie budú vykonávať len na konci pracovných dní. Od vyraďovacej fázy budú aktualizácie k dispozícii denne vrátane víkendov.

[2] V prípade nekvalifikovaného národného tímu si hráči budú môcť vybrať len z národných tímov licencovaných vo FIFA 23.

[3] Kampane majstrovstiev sveta FUT sa začnú 11. novembra

ŽENSKÝ FUTBAL

Hrajte vôbec prvýkrát v histórii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema budú k dispozícii po vydaní hry FIFA 23. Špeciálna technológia snímania zápasu HyperMotion2, navrhnutá výhradne pre ženský futbal, zaručuje autentický pohyb hráčok v hre FIFA 23.

HRAJTE NA HRACÍCH PLATFORMÁCH

FIFA 23 ponúka možnosť hrať naprieč platformami rovnakej generácie, takže môžete hrať spoločne proti priateľom na rôznych platformách.

FIFA ULTIMATE TEAM™

Zostavte si svoj tím snov a postavte sa ostatným v najpopulárnejšom režime série FIFA. Vyberte si z tisícov hráčov a nespočetných spôsobov, ako si prispôsobiť svoj tím na ihrisku aj mimo neho. Či už uprednostňujete sólovú hru v Squad Battles, spoločnú hru v kooperatívnom FUT, Online alebo Division Rivals, alebo si zmeriate sily s najlepšími vo FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) vás počas celej sezóny spája s herným svetom vďaka rôznorodému obsahu založenému na reálnych výkonoch a súťažiach vrátane Ligy majstrov UEFA, Európskej ligy UEFA a CONMEBOL Libertadores.

Nové funkcie hry FUT 23 zahŕňajú režim scenára FUT Moments, prepracovaný systém tvorby zápasov poskytujúci väčšiu flexibilitu pri vytváraní tímov, multiplatformové hranie uľahčujúce hranie s priateľmi a vyhľadávanie ďalších zápasov a ďalšie lákadlá.

REAL CAREER

Vyznačte si svoju osobnosť a herný deň a prežite svoje futbalové sny v režime kariéry hry FIFA 23 s autentickým zážitkom, ktorý zahŕňa niektoré z najznámejších futbalových turnajov a líg vrátane Ligy majstrov UEFA a Európskej ligy UEFA, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligy, LaLiga Santander a mnohých ďalších.

PROFI KLUBY a VOLTA FUTBAL

V hre FIFA 23 vnesiete na ihrisko viac osobnosti, či už ide o štadióny v režime Profi Clubs, alebo o pouličné námestia v režime VOLTA FOOTBALL. Nový spoločný vstupný bod približuje zážitky z režimov Profi Clubs a VOLTA FOOTBALL a umožňuje vám hrať, rozvíjať a prispôsobovať si rovnakú postavu v oboch režimoch. Takto budete získavať ZB z Profi Clubs bez ohľadu na to, ktorý režim hráte.

VÝBORNÁ AUTENTICKOSŤ

Zažite bezkonkurenčnú autenticitu a futbalové spracovanie v hre FIFA 23 s najväčšími futbalovými hviezdami a tímami vrátane viac ako 19 000 hráčov a viac ako 700 tímov na viac ako 100 štadiónoch vo viac ako 30 ligách. FIFA 23 je jediná hra, v ktorej si môžete zahrať kultovú Ligu majstrov UEFA, Európsku ligu UEFA, Európsku konferenčnú ligu UEFA, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligu či LaLigu Santander a vôbec po prvýkrát aj ženskú Superligu Barclays FA a francúzsku D1 Arkema.

Predobjednávkový bonus

Predobjednávkový bonus obsahuje:

 • Tím týždňa (1. týždeň)
 • Kylian Mbappé na hosťovaní (5 zápasov)
 • Výber FUT Ambassador na hosťovaní
 • Talentovaný odchovanec (režim KARIÉRA)