Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
EAX45010
EAN (čiarový kód):
5035225125035
Počet ks v balení:
30
Hmotnosť:
0.07 kg
Objem:
0.34 l
Značka :
Electronic Arts

Príbeh Cala Kestisa pokračuje v Star Wars Jedi: Survivor™, akčnej adventúre z pohľadu tretej osoby od spoločnosti Respawn Entertainment, vyvinutej v spolupráci s Lucasfilm Games. Po piatich rokoch tento príbehový titul pre jedného hráča nadväzuje na udalosti z hry Star Wars Jedi: Fallen Order™ a sleduje Calov čoraz zúfalejší boj, keď sa galaxia ponára do temnoty. Cal, ktorého Impérium vytlačilo na okraj galaxie, sa ocitá v obkľúčení nových a známych hrozieb. Ako jeden z posledných žijúcich rytierov Jedi je Cal nútený zaujať stanovisko v najtemnejších časoch galaxie - ale ako ďaleko je ochotný zájsť, aby ochránil seba, svoju posádku a odkaz Rádu Jedi?

V snahe prežiť budú musieť hráči nadviazať na Calov výcvik a bojovať ako praví Jediovia s využitím bohatšej škály ikonických schopností Sily, bojových postojov a úprav svetelných mečov, ktoré možno kombinovať úplne novými spôsobmi. Sila je mocný spojenec, ale nemusí stačiť. Cal bude musieť prejaviť kreativitu a zvládnuť nové schopnosti, taktiky a dokonca využívať prostredie na prekonávanie najrôznejších prekážok.

Fanúšikovia Hviezdnych vojen™ navštívia nové planéty a známe pohraničné miesta, keď sa Cal pokúsi spojiť s posádkou Stinger Mantis. Nové schopnosti Sily, vybavenie a vylepšenia umožnia hráčom hľadať, skúmať a znovu cestovať novými spôsobmi po viacerých planétach, z ktorých každá ponúka jedinečné výzvy. Galaxia je plná príbehov, tajomstiev a pokladov, ktoré čakajú na objavenie tými, ktorí sú ochotní čeliť nebezpečenstvám číhajúcim mimo vyšliapaných ciest.

Kľúčové prvky

POKRAČUJTE CESTOU

Cal už nie je padawan, ale vyrástol na mocného rytiera Jedi. Jeho krížová výprava proti Impériu je čoraz nebezpečnejšia, pretože si so sebou nesie spomienky a očakávania Rádu Jedi. Nastávajú temné časy - obklopujú ho noví a známi nepriatelia a Cal sa bude musieť rozhodnúť, ako ďaleko je ochotný zájsť, aby zachránil svojich najbližších.

ZRUŠTE RÁMEC

 

Bojový systém filmu sa vracia s ďalšími schopnosťami Sily a novými štýlmi boja so svetelnými mečmi. Kreatívne využívaj všetky tieto schopnosti a zbrane na strategickú konfrontáciu s rozšíreným počtom nepriateľov, odhaduj ich silné a slabé stránky a zároveň šikovne využívaj svoj výcvik na prekonanie protivníkov a vyriešenie záhad, ktoré ti stoja v ceste.

VYHĽADÁVAJTE NEZÁVISLÚ GALAXIU

Objavte nové planéty a známe hraničné územia v galaxii Star Wars s jedinečnými biómami, výzvami a nepriateľmi. Osvojte si nové zručnosti, vybavenie a schopnosti, ktoré rozšíria spôsoby vášho prieskumu, boja a cestovania. Vďaka rozsiahlejším oblastiam na preskúmanie a ďalším možnostiam prieskumu mimo vychodených ciest čakajú na hráčov, ktorí sa pustia do dobrodružstiev, skryté odmeny.

V balení edície Deluxe sú zahrnuté ďalšie položky:

Vybavte Cal obsahom z balíčka doplnkov "Jedi Survival" inšpirovaného postavou Obi-Wan Kenobi™.

PAKET PRÍSLUŠENSTVA PRE JEDNOTLIVCOV

Oblečenie s podobizňou majstra Jedi Obi-Wana Kenobiho

SADA SVETELNÉHO MEČA HERMIT

Získajte známu rukoväť pripomínajúcu svetelný meč Obi-Wana Kenobiho.

SADA S KOMBINOVANÝM BLAŠTOM

Vybav sa blasterom hodným muža na úteku z Coruscantu do Vonkajšieho okraja.

STAR WARS JEDI: SURVIVOR™ DELUXE EDITION

Odomkni exkluzívne doplnky inšpirované najväčšími hrdinami galaxie ako súčasť Star Wars Jedi: Survivor Deluxe Edition.

Prídavné predmety k seriálu

Vybavte sa týmto predmetom inšpirovaným najznámejším zlodejom galaxie: Han Solo.

PRÍSLUŠENSTVO "ZLODEJ" PRE BD-1

Vybavte BD-1 týmto odolným vybavením, ktoré ho pripraví na každé dobrodružstvo.

SÚPRAVA S BLASTEROM "DL-44"

Vyzbroj sa jedným z najikonickejších blasterov v histórii Star Wars univerza.

"REBEL HERO"

Staneš sa hrdinom ako Luke Skywalker™ s týmto oblečením inšpirovaným ikonickou žltou bundou, ktorú mal na sebe vo filme STAR WARS: Nová nádej.

Doplnkový predmet "BD-ASTRO" pre BD-1

Vybavte BD-1 touto súpravou inšpirovanou najslávnejším astromechom galaxie: R2-D2™.

SADA S "REBEL HERO"

Vyrob si svetelný meč s prvkami všetkých svetelných mečov, ktoré používal Luke Skywalker v pôvodnej filmovej trilógii.

*Platia podmienky a obmedzenia. Viac informácií nájdete na stránke www.ea.com/games/starwars/jedi-survivor/disclaimers.