Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC EXPERIENCE 112

D
Kód:
UAPC148
EAN (čiarový kód):
8595228102343
Počet ks v balení:
25
Hmotnosť:
0.14 kg
Objem:
0.38 l
Značka :
US action

Parameter Popis
Žáner Adventura
Lokalizácia Angličtina
PEGI 16
Platforma PC
Typ distribúcie krabicová

Experience112 je originálna adventúra, v ktorej hráč musí pomôcť dievčaťu menom Lea Nichols z podivného väzenia. Problém je v tom, že hráč nemá nad dievčaťom priamu kontrolu, a preto sa musí postarať o to, aby z jej cesty postupne a v správnom momente zmizli prekážky všetkého druhu, ktoré by ju mohli pripraviť o život. Lea navyše nepôsobí ako tupý stroj. Rôzne situácie v nej môžu vyvolať pocit strachu, šoku alebo strachu, čo má samozrejme veľký vplyv na jej reakcie.

Hráč bude sledovať konanie dievčaťa prostredníctvom systému kamier, pričom k dispozícii sú aj možnosti odpočúvania alebo termálneho a nočného videnia. Hráč bude na diaľku ovládať rôzne zariadenia a vybavenie, nabúra sa do bezpečnostných systémov, aby dievčaťu otvoril dvere, a k dispozícii bude aj diaľkové ovládanie vozidiel

Ak sa hráčovi podarí a zabezpečí, aby bol útek dievčaťa z väzenia bezpečný a čo najmenej nervózny, dievča mu začne čoraz viac dôverovať. V opačnom prípade bude jej dôvera k hráčovi klesať, čo bude mať opäť negatívny vplyv na jej reakcie, a tým sa zníži šanca na jej útek z veľmi zvláštneho väzenia.