Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Spoločnosť ConQuest entertainment a. s. bola založená v roku 1990 ako rýdzo český súkromný podnik a patrí medzi popredných distribútorov produktov v oblasti zábavy:

  • videohry, herné konzoly a herné príslušenstvo Nintendo, videohry od vydavateľov ako Ubisoft, Electronic Arts alebo Microsoft
  • hračky ako autodráhy Carrera, lietadlá a vrtuľníky Silverlit alebo tanky VsTank
  • výpočtová technika IT UMAX a ďalšie

Cieľ spoločnosti

Hlavným cieľom našej spoločnosti nie je rast či zvyšovanie obratu, ale je to primárne zákazník, ktorý je spokojný s našim produktom. Skutočnosť, že výrobok musí byť kvalitný je samozrejmé.

Stabilita

Na vedení ConQuest entertainment sa podieľa stála skupina skúsených vedúcich pracovníkov, ktorých nemennosť a stabilita prispieva k prosperite a efektívnosti spoločnosti. Rast prebieha rovnomerne a rozvoj spoločnosti financujeme zásadne z vlastných zdrojov, a tým znižujeme riziko úverového zaťaženia. Pre vyššie garancie zákazníkom a s výhľadom na dlhšiu budúcnosť sídlime vo vlastných kancelárskych i skladových priestoroch.

Kvalita

Spoločnosť je na trhu už viac ako dve desaťročia a za túto dobu nazbierala dostatok skúseností. Distribuujeme produkty, ktoré zásadne spĺňajú nároky dnešnej doby, čo je predovšetkým vynikajúca kvalita, inovatívne technológie a cenová dostupnosť.

Organizácia

Štruktúra firmy je pevná, ale zároveň flexibilná a veľký dôraz je kladený na jej funkčnosť. Investovali sme nemalé prostriedky do informačnej a komunikačnej techniky, ktorá je k dispozícii každému zamestnancovi.

Zamestnanci firmy

Spoločnosť má viac ako 30 zamestnancov, ktorí boli vybraní s dôrazom na schopnosť rastu a stotožnenia sa s firemným cieľom. Dbáme na internú etiku vo firme, zamestnanci fungujú ako kompaktný tím a zákazník tak môže využiť lepšie všetky služby naprieč všetkými oddeleniami.

Servis

Firma má vlastné servisné stredisko. Technici majú vybavenie aj informácie, ktoré im umožňujú odstrániť všetky poruchy našich produktov.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.