Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC X2 The Treat ABC-00024

D
Kód:
IDPC5800
EAN (čiarový kód):
8594072630415
Počet ks v balení:
25
Hmotnosť:
0.14 kg
Objem:
0.38 l
Značka :
Future games

Parameter Popis
Platforma PC
Typ distribúcie krabicová
Finálna skúška bojových, taktických, navigačných a obchodných zručností. To všetko je X2 The Threat - vesmírny simulátor so šokujúcim zvratom.
 
Preskúmajte rozsiahly a dynamický vesmír plný tisícov lodí, základní a satelitov. Budujte si pozíciu obchodovaním so širokou škálou tovarov. Vytvorte flotily vesmírnych lodí obmedzené len vaším rozpočtom a vyhrávajte slávne bitky z kokpitu, ako strelec alebo z bezpečia vzdialenej veliteľskej lode. X2 The Threat obsahuje dômyselne vybudovaný systém, ktorý umožňuje plynulý postup príbehom a viacnásobné ukončenie hry. Pútavo navrhnuté postavy sa vydávajú na výpravu za odhalením temných tajomstiev vo vesmíre "X", ktoré priamo ohrozujú ich vlastnú existenciu. Dokážete im priniesť spásu?
  • Preskúmajte rozsiahly vesmír, kde má každý predmet svoj význam a každá loď svoj plán.
  • Zažite skutočné umenie v grafickom engine.
  • Obchodujte a vyrábajte rôzne komodity v dynamickej a rozvíjajúcej sa ekonomike.
  • Zachyťte a ovládajte až 70 rôznych lodí, od jednomiestnych stíhačiek cez ťažké nákladné lode až po dvojkilometrové kolosy. Staň sa admirálom flotily!
  • Používaj nespočetné množstvo útočných a obranných zbraňových systémov - lasery, míny, rakety, droidy, štíty...
  • Stavajte, bojujte, budujte, premýšľajte... skúmajte, ovládnite, zachráňte vesmír. Voľba je na tebe!