Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
EAPC04391B
EAN (čiarový kód):
5030938124375
Počet ks v balení:
25
Hmotnosť:
0.06 kg
Objem:
0.38 l
Značka :
Electronic Arts

Parameter Popis
PEGI 16
Platforma PC
Typ distribúcie krabicová

poškodený obal

 

Príbeh Cala Kestisa pokračuje v Star Wars Jedi: Survivor™, akčnej adventúre z pohľadu tretej osoby od spoločnosti Respawn Entertainment, vyvinutej v spolupráci s Lucasfilm Games. Po piatich rokoch tento príbehový titul pre jedného hráča nadväzuje na udalosti z hry Star Wars Jedi: Fallen Order™ a sleduje Calov čoraz zúfalejší boj, keď sa galaxia ponára do temnoty. Cal, ktorého Impérium vytlačilo na okraj galaxie, sa ocitá v obkľúčení nových a známych hrozieb. Ako jeden z posledných žijúcich rytierov Jedi je Cal nútený zaujať stanovisko v najtemnejších časoch galaxie - ale ako ďaleko je ochotný zájsť, aby ochránil seba, svoju posádku a odkaz Rádu Jedi?

V snahe prežiť budú musieť hráči nadviazať na Calov výcvik a bojovať ako praví Jediovia s využitím bohatšej škály ikonických schopností Sily, bojových postojov a modifikácií svetelných mečov, ktoré možno kombinovať úplne novými spôsobmi. Sila je mocný spojenec, ale nemusí stačiť. Cal bude musieť prejaviť kreativitu a zvládnuť nové schopnosti, taktiky a dokonca využívať prostredie na prekonávanie najrôznejších prekážok.

 

Fanúšikovia Star Wars™ navštívia nové planéty a známe pohraničné miesta, keď sa Cal pokúsi spojiť s posádkou Stinger Mantis. Nové schopnosti Sily, vybavenie a vylepšenia umožnia hráčom hľadať, skúmať a znovu cestovať novými spôsobmi po viacerých planétach, z ktorých každá ponúka jedinečné výzvy. Galaxia je plná príbehov, tajomstiev a pokladov, ktoré čakajú na objavenie tými, ktorí sú ochotní čeliť nebezpečenstvám číhajúcim mimo vyšliapaných ciest.

Kľúčové prvky

Sledujte cestu

Cal už nie je padawan, ale vyrástol na mocného rytiera Jedi. Jeho krížová výprava proti Impériu je čoraz nebezpečnejšia, pretože si so sebou nesie spomienky a očakávania Rádu Jedi. Nastávajú temné časy - obklopujú ho noví a známi nepriatelia a Cal sa bude musieť rozhodnúť, ako ďaleko je ochotný zájsť, aby zachránil svojich najbližších.

VYHRAJTE SI Svoj tréning

 

Bojový systém filmu sa vracia s ďalšími schopnosťami Sily a novými štýlmi boja so svetelnými mečmi. Kreatívne využite všetky tieto schopnosti a zbrane na strategickú konfrontáciu s rozšíreným počtom nepriateľov, odhadnite ich silné a slabé stránky a zároveň šikovne využite svoj tréning na prekonanie protivníkov a vyriešenie záhad, ktoré vám stoja v ceste.

PREZRAĎTE NEZÁVISLÚ GALAXIU

Objavte nové planéty a známe hraničné územia v galaxii Star Wars s jedinečnými biómami, výzvami a nepriateľmi. Osvojte si nové zručnosti, vybavenie a schopnosti, ktoré rozšíria spôsoby vášho prieskumu, boja a cestovania. Vďaka rozsiahlejším oblastiam na preskúmanie a ďalším možnostiam prieskumu mimo vychodených ciest čakajú na hráčov, ktorí sa pustia do dobrodružstiev, skryté odmeny.

STAR WARS JEDI: SURVIVOR™ - PREDOBJEDNÁVKOVÝ BONUS*

Predobjednajte si hru Star Wars Jedi: Survivor a vybavte Cala obsahom z balíčka doplnkov "Jedi Survival" inšpirovaného postavou Obi-Wan Kenobi™.

HERMIT PRÍSLUŠENSTVO

Oblečenie s podobizňou majstra Jedi Obi-Wana Kenobiho

SADA S HERMITOVÝM SVETELNÝM MEČOM

Získajte známu rukoväť pripomínajúcu svetelný meč Obi-Wana Kenobiho.

SADA S KOMBINOVANÝM BLAŠTOM

Vybavte sa blasterom hodným muža na úteku z Coruscantu na Vonkajší okraj.

*Platia podmienky a obmedzenia. Viac informácií nájdete na www.ea.com/games/starwars/jedi-survivor/disclaimers.

Podobné tovary