Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
EAPC05178
EAN (čiarový kód):
5035224125210
Počet ks v balení:
25
Hmotnosť:
0.06 kg
Objem:
0.38 l
Značka :
Electronic Arts

Parameter Popis
Žáner Simulátor života
Lokalizácia České titulky
PEGI 12
Platforma PC
Typ distribúcie krabicová

BONUS PRE PREDOBJEDNÁVKY

Dokážete zvládnuť výzvy spojené s bývaním v novom rozšírení The Sims 4 Nájomné bývanie (EP15)? Tento dodatočný rozširujúci balík ponúka novú úroveň interakcie a hrateľnosti, ktorá prináša úplne nový herný zážitok!

Tvorte, prenajímajte a zarábajte - to je PC The Sims 4 Nájomné bývanie! Ako majiteľ nehnuteľnosti máte možnosť bývať na pozemku so svojimi nájomníkmi, starať sa o svoj pozemok alebo investovať do rôznych prenajatých nehnuteľností ako zdroja príjmu. Ale pozor, ak nebudete udržiavať hodnotenie svojich jednotiek, vaši nájomníci sa môžu vzbúriť!

Predstavte si nový typ nehnuteľnosti, ktorý umožňuje kreatívne riešenia bývania pre viacero rodín. Či už chcete vytvoriť suterénny byt na prenájom, mezonet pre dve úzke rodiny, alebo dokonca bytový dom, možnosti sú nekonečné.

Pripravte sa na ešte väčšiu interakciu a drámu. Simíci v nájomnom bývaní sa nevyhnutne zapoja do života ostatných. Budú spolu tráviť čas, objavovať tajomstvá a vytvárať spomienky, ktoré pretrvajú navždy.

Konečne preskúmajte nový svet plný možností. Navštívte botanickú záhradu, preskúmajte zvieraciu rezerváciu alebo sa zastavte na nočnom trhu, kde vaši Simíci môžu ochutnať nové jedlá a objaviť nové predmety.

PC The Sims 4 Nájomné bývanie (EP15) je skvelým doplnkom pre všetkých fanúšikov The Sims. Je to nový spôsob, ako preskúmať svet Simíkov a stať sa súčasťou ich života!

  • Môžete sa stať prenajímateľom a profitovať z prenájmu.
  • Tvorivé možnosti sú s novým typom pozemku nekonečné.
  • Viac interakcie a drámy s ostatnými Simíkmi.
  • Nový svet plný možností na objavovanie.
  • Skvelý doplnok pre všetkých fanúšikov The Sims, ktorý rozširuje hru o nové možnosti.

Podobné tovary