Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
EAPC05176
EAN (čiarový kód):
5030943124971
Počet ks v balení:
25
Hmotnosť:
0.06 kg
Objem:
0.38 l
Značka :
Electronic Arts

Parameter Popis
Žáner Simulátor
Lokalizácia České titulky
PEGI 12
Platforma PC
Typ distribúcie krabicová

Opis produktu

Podporujte rodinné putá, vytvárajte si priateľov a nepriateľov a objavujte skutočné osobnosti svojich Simíkov v rozšírení The Sims™ 4 Rodinný život*! Od členov rodiny až po Simíkov, ktorých ani nepoznajú, spôsoby, akými sa Simíci vzťahujú k svojmu okoliu, sa vyvíjajú. Simíkov a ich vzťahy budú formovať nielen plánované udalosti, ako je prespávanie s priateľmi, ale aj nečakané míľniky, ako je napríklad kríza stredného veku.

Hlavné funkcie a vlastnosti

Výrazný vplyv
Kľúčové rozhodnutia a dôležité míľniky môžu pomôcť formovať osobnosť vašich Simíkov. Získajte prístup k vlastnostiam svojich Simíkov a zmeňte ich a nechajte ich riešiť krízy stredného veku, reagovať na žiadosti členov rodiny o presťahovanie a riešiť ďalšie situácie. Objavovanie seba samého je celoživotná cesta.

SOCIÁLNA DYNAMIKA
Niekedy si Simovia jednoducho sadnú. Keď váš Simík niekoho stretne na večierku, môže si jednoducho začať ľahko rozumieť, alebo môže byť prirodzene nekompatibilný. Vaši Simíci teraz majú preferencie, ktoré určia, s ktorými Simíkmi budú spoločensky kompatibilní a ktorí Simíci sa pravdepodobne stanú ich nepriateľmi.

Rozhodovanie o rodine
Väzby medzi príbuznými Simíkmi sú dôležité a zložité. Keď Simíci prežívajú spoločný život,
nájdu veľa príležitostí na konflikty a jednotu, čo ovplyvní rodinnú dynamiku a Simíkove vzťahy v rodine.

IDEÁLNE PRE RODINY
Dedina San Sequoia, ktorá sa nachádza v morskom zálive, bola kedysi rybárskou osadou, ktorá sa rozrástla na rušné mesto. Nájdete tu pokojné predmestie, živé rekreačné stredisko, komunitu, ktorá je veľmi úzko prepojená, a dokonca aj vplyvnú miestnu rodinu Roblessovcov.

 

*Vyžaduje hru The Sims 4 a všetky aktualizácie hry. Pozrite si minimálne systémové požiadavky balíka.

 

Podobné tovary