Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
EAP52070
EAN (čiarový kód):
5030931125263
Počet ks v balení:
30
Hmotnosť:
0.07 kg
Objem:
0.34 l

Tovar nie je možné zakúpiť.

Parameter Popis
Žáner Sportovní
PEGI 16
Platforma Playstation 5
Typ distribúcie krabicová

Vydáva spoločnosť Electronic Arts Inc.

Vývojové štúdio: EA Vancouver

Počet online hráčov: 1-2

Počet hráčov offline: 1-2

Opis produktu

EA EA SPORTS™ UFC® 5 je tak blízko k realite, ako to len ide. Vďaka pokročilým možnostiam vykresľovania enginu Frostbite™ si môžete vychutnať bezkonkurenčnú podobu svojich obľúbených bojovníkov a bojovníčok, doplnenú o vylepšenú vernosť prostredia, vďaka čomu ich vstup do oktagonu stojí za to. Úplne nový autentický systém úderov prinesie do boja realistickú intenzitu a stratégiu, keďže údery a kopy môžu ovplyvniť pohyblivosť, schopnosť brániť sa alebo výdrž. Ak dostanete príliš veľa úderov, lekár môže ukončiť boj. Pre nadšencov boja na zemi máme nové podania založené na prechodoch, vďaka ktorým je zápasenie plynulejšie a realistickejšie ako kedykoľvek predtým. A ak radi obdivujete svoj výkon, nové filmové opakovania knockoutu zachytávajú vašu záverečnú akciu v celej jej kráse. Hra UFC 5 dostáva každý mesiac nový obsah pre udalosti Týždňa zápasov, funkcie a výzvy založené na skutočných akciách UFC. A alter egá ponúkajú každý mesiac nové verzie vašich obľúbených bojovníkov a bojovníčok. Prineste si domov ďalšiu evolúciu bojových hier v podobe UFC 5.

Štandardné vydanie

Predobjednajte si* EA SPORTS™ UFC® 5 Standard Edition a získajte:

  • 2 alter egá (Alexander Volkanovski, Valentina Ševčenková)
  • Sada k 30. výročiu (štyri ďalšie predmety)
  • Kariérne online XP poukážky (5×)
  • Muhammad Ali

Real Strike System

O čom je boj v MMA? Je to o tom, čo je v stávke, o technike, dráme a čistej realite každého momentu. UFC 5 presne toto zachytáva v autentickejších detailoch ako kedykoľvek predtým. Dosahuje to vďaka grafickým vylepšeniam novej generácie, ktoré dodávajú hre realistickosť animácií, systému zranení, ktorý spája brutalitu a strategickú povahu boja, a aktualizáciám herného systému, vďaka ktorým je akcia ešte plynulejšia a vernejšia.

Autentické poškodenie

Rany, modriny a opuchy sa vytvárajú na presných miestach na základe poškodenia, ktoré v hre spôsobíte súperovi alebo sebe. Bojovník môže utrpieť viac ako 64 000 rôznych zranení tváre. Všetky zranenia sú vykreslené zatiaľ najdetailnejšie a skutočne ovplyvňujú schopnosti postavy. Ak napríklad spôsobíte súperovi tržnú ranu na obočí, krv, ktorá z neho vytečie, ovplyvní jeho zrak a umožní mu útočiť intenzívnejšie, pretože nevidí prichádzajúce údery. Úder do nosa zasa sťaží súperovi dýchanie a spomalí obnovu jeho výdrže.
Ak zasadíte príliš veľa úderov do lýtka, vaša postava začne krívať a jej pohyblivosť sa zníži. Autentické poškodenie dodáva boju úplne novú úroveň strategických možností.

Lekárske vyšetrenie a prerušenie boja

Autentické poškodenie pridáva autentické následky. Ak hráč utrpí závažné zranenie, napríklad zlomený nos alebo opuchnuté oko, rozhodca môže zasiahnuť, prerušiť boj a nechať lekára z ringu vykonať vyšetrenie. Ak hráč nie je schopný zmeniť taktiku a ochrániť zranenú časť tela pred ďalšími údermi, lekár môže rovnako ako v skutočnom oktagone zápas zastaviť. To dáva hráčom viac strategických možností, ako
uspieť alebo prehrať zápas.

NOVÉ REAKCIE NA ÚDERY A ZÁSAHY

Pokrok v tejto oblasti je významný. UFC 5 prináša úplne nové animácie pre drvivé údery lakťom, útoky
z otočky a oveľa viac úderov či kopov päsťami, nohami, kolenami a lakťami. Okrem toho nové veľkolepé animácie kopírujú štýl boja najlepších profesionálnych kickboxerov, vďaka čomu získate nové spôsoby boja a úderov. Nové animácie a fyzika reakcií navyše zabezpečia, že doslova pocítite účinok každého čistého úderu.

POTLAČTE PODMIENKY

Nová funkcia plynulého podania je prepracovaným rozšírením existujúceho systému páky a škrtenia o zem s rýchlejšími animáciami a bez minihier. Začiatočníci môžu využiť asistenčný systém boja na zemi, zatiaľ čo skúsení veteráni môžu preskúmať širokú škálu dostupných možností. Nové podania prebiehajú plynulejšie a celkovo je boj na zemi autentickejší, aby priniesol uspokojivé momenty pre bojovníka, ktorý dáva páky alebo škrtí.

Motorový úder

Po prvýkrát v histórii bude séria EA SPORTS UFC bežať na engine Frostbite™, ktorý prináša bezkonkurenčné grafické vylepšenia pre konzolové hry. Či už ide o dynamické osvetlenie, prepracované verné vykresľovanie postáv, realistické pramene vlasov alebo animácie oblečenia, Frostbite servíruje akciu v oktagone takmer ako skutočnú.

FILMOVÉ OPTIMISTICKÉ KOKOSY

Významné vylepšenia vizuálnej stránky hry UFC sú najlepšie viditeľné v úplne nových a inovatívnych filmových opakovaniach K.O. Vďaka výkonu enginu Frostbite môžu teraz hráči sledovať svoje rozhodujúce údery v úžasne realistických detailoch. Vďaka vysoko spomalenému záznamu
kamery a osvetleniu na úrovni filmových záberov vyzerajú zábery rozhodujúcich úderov zápasu oveľa autentickejšie a estetickejšie. Tečúca krv a pomliaždené mäso premení zničujúci knokaut na umelecké dielo.

BOJOVÝ VÝSTREĽ

Vďaka enginu Frostbite a výrazným vylepšeniam osvetlenia a vykresľovania, ktoré zahŕňajú veci ako tieňovanie kože a očí, pramene vlasov, aktualizované somatotypy bojovníkov a špičkové animácie grimas tváre, vyzerajú slávni a obľúbení bojovníci tak dobre ako nikdy predtým.

VIZUÁLNE EFEKTY

Jedná sa o efekt úderu. Vďaka vylepšenej vernosti sa teraz každý tvoj úder zobrazí na tvári alebo tele bojovníka v úplne autentickej podobe, ktorá spôsobí, že sa budeš grimasovať od bolesti. Vďaka novým systémom fyziky tekutín a častíc navyše krv a pot striekajú presne ako pri skutočných zápasoch v oktagone.

AUTENTICKÉ KONCE ZÁPASOV

Od novo pridaných ťahaníc v offline aj online zápasoch až po realistické vylepšenia spôsobov, ako môže rozhodca zastaviť zápas, aby bojovníkovi na zemi neublížil, ponúka UFC 5 početnejšie a autentickejšie spôsoby ukončenia zápasov.

NOVÉ KINEMATICKÉ SCÉNY V HRE

Charakteristické prístupy do ringu, dychberúce knokauty a všetko, čo k tomu patrí. Frostbite ponúka nové filmové momenty, vďaka ktorým sa budete cítiť ako vo vypredanej aréne vďaka úrovni detailov a vernosti vzhľadu bojovníkov. Od burácajúceho davu až po ikonické úvody Brucea Buffera - prepracované filmové zábery hry prinášajú do UFC 5 úplne novú úroveň vzrušenia, autenticity a pohltenia.

HERNÝ REŽIM

FIGHT WEEK

UFC 5 ponúka fanúšikom UFC výrazne bohatší zážitok a niet lepšieho príkladu ako úplne nové výzvy, funkcie a obsah v rámci podujatí Fight Week, kde je herný obsah prepojený s reálnymi podujatiami UFC spôsobom, aký tu ešte nebol.

Výzvy týždňa zápasov

V týždni pred nadchádzajúcou veľkou udalosťou UFC a po nej budú mať hráči prístup
k časovo obmedzeným týždenným výzvam. Pri týchto výzvach si môžu odomknúť odmeny s tematikou udalosti vrátane nových Alter Eg, fiktívnych predmetov vytvorených bojovníkmi, prvkov na prispôsobenie profilu a emotov bojovníkov.

Bojové tipy

Pred skutočnými zápasmi UFC si teraz hráči môžu vybrať výsledky hlavného zápasu každého PPV. Hráči sú na základe svojich výberov automaticky priraďovaní k jednotlivým Fight Picks a k dispozícii sú aj vlastné rebríčky pre priateľov. Po skončení podujatia získajú najlepšie umiestnení hráči mince UFC.

Zmluvy na týždeň zápasov

Prostredníctvom kontraktov týždňa zápasov môžu hráči získavať denné ponuky
na zápasy proti súperom s umelou inteligenciou s vopred nastavenými hernými parametrami. Za účasť a víťazstvo môžu získať hernú menu, pričom náročnosť kontraktov sa v priebehu týždňa zvyšuje. Na karte Kontrakty sa zaznamenáva prehľad víťazstiev, porážok a ukončení bojov.

POSTAVY A ODMENY

Alter Egos

S novými Alter Egos môžete hrať za svojich obľúbených bojovníkov s realistickým vzhľadom a vlastnosťami v autentických momentoch, ktoré rozhodujú o vašej kariére (napr. ikonický debut bojovníka v UFC, zisk titulu atď.). Alter Egos nájdete iba v hre UFC 5.

Punch Card

Hraním sa môžete prepracovať k získaniu vopred určených odmien vo forme hernej meny, predmetov na prispôsobenie profilu, predmetov vytvorených fiktívnymi bojovníkmi a Alter Egov. Okrem toho môžete získať skúsenosti za plnenie profilových výziev, čím sa zvýši potenciálna kapacita odmien na vašej karte Punch Card.

ON-LINE KARIÉROVÝ REŽIM

Hráči si to žiadali a my sme im odpovedali. Online kariéra zahŕňa zápasy podľa úrovne zručností, postup v divízii a zápasy o titul v štyroch divíziách. Hráči môžu v každej divízii súperiť s rôznymi vytvorenými bojovníkmi, pričom sa predstaví niekoľko prispôsobených postáv a fiktívnych zápasníkov.

On-line vývoj bojovníkov

Za absolvovanie zápasov v online kariére získavate body evolúcie, ktoré môžete použiť na vylepšenie vlastností, pohybov a výhod vytvoreného bojovníka. Akonáhle hráč dosiahne maximálnu úroveň bojovníka, tento bojovník sa stane prestížnym, čím sa jeho evolúcia vynuluje späť do počiatočného bodu. Zároveň však zvýši horný limit úrovne a odomkne prístup k ďalším pohybom a perkom.

Bonusy k XP

Bonusy k XP zvyšujú rýchlosť, akou sa počas zápasov v online kariére na obmedzený čas získavajú body evolúcie. Bonusy je možné získať ako herné odmeny, čo dáva hráčom dodatočnú motiváciu vstúpiť do Oktagonu.

PREHĽAD KARIÉRY

Režim kariéry má úplne nový úvod. Opäť s trénerom Davisom sa môžete vydať na cestu kariérou v UFC s novými filmovými scénami, lokáciami a špeciálnym zameraním na vstup do súťaže. Vylepšené tréningové tábory umožňujú hráčom simulovať tréningový proces a prostredníctvom sparingových cvičení rýchlejšie dosiahnuť maximálnu kondíciu a bojové nasadenie. Sparingy budú obsahovať aj balíčky výziev, za ktoré hráči získajú hodnotenie na základe počtu splnených výziev.

FAKT FIGHT NOW

Prepracovaný obľúbený režim Fight Now ponúka množstvo autentických typov zápasov MMA/UFC, ako napríklad Main Card, Main Event, Championship, Backyard a Kumite.

Štýly hry

Hráči si teraz môžu vo všetkých herných režimoch prispôsobiť svoje preferované individuálne herné štýly. Rozhodnite sa čisto podľa seba, či chcete hrať režim Simulácia, ktorý využíva kolá v reálnom čase, zvýšené poškodenie a poklesy výdrže na napodobnenie autentického boja, alebo režim Knockout s "vypnutou" regeneráciou zdravia a neobmedzenými možnosťami výdrže vrátane ich kombinácií, prípadne režim Stand and Bang, v ktorom môžete bojovať len rukami.

*Platia podmienky a obmedzenia.Dalšie informácie nájdete na https://www.ea.com/games/ufc/ufc-5/offer-disclaimers.