Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Fashion Dreamer

Kód:
NSS192
EAN (čiarový kód):
045496511166
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Simulátor
Lokalizácia Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Vstúpte do virtuálneho sveta plného vašej módnej predstavitosti, kde koordinácia a komunikácia hrajú prím. Čaká na vás nový život influencera! 

Vytvárajte nové oblečenie a získavajte lajky! 

Vo virtuálnom priestore sa to hemží múzami – módnymi fanúšikmi – ktorí neustále hľadajú novú inšpiráciu. Oslňte ich svojimi najnovšími kúskami a ak ich zaujmete, získate ich lajky. Zbierajte ďalšie a ďalšie lajky a staňte sa ikonickým módnym influencerom! 

Posielajte lajky a získavajte nové predmety! 

Zbadali ste múzu s dokonalým vkusom? Dajte jej vedieť! Udelenie lajku vám umožní používať ich módne kúsky nielen pre seba, ale aj pri odporúčaní oblečenia ostatným múzam.

Založte vlastnú značku s vlastnými predmetmi! 

Pri navrhovaní nového oblečenia a doplnkov sa môžete poriadne vyšantiť! Prispôsobte si viac ako 1400 zberateľských predmetov svojimi obľúbenými štýlmi a farbami, a ušite si pre seba svoj jedinečný štýl. Vaše výtvory tvoria základ vašej značky, tak ich odporučte ostatným múzam a dobite s nimi módny svet! 

Komunikujte s múzami z celého sveta online! 

Keď sa pripojíte k internetu, objavia sa vo vašom svete múzy ostatných hráčov a vy si môžete vziať na seba ich originálne oblečenie. Než sa nazdáte, vaše vlastné návrhy sa môžu stať medzinárodným hitom! 

Podobné tovary