Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
NSS422
EAN (čiarový kód):
045496512149
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Adventura
Lokalizácia Angličtina
PEGI 7
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Je načase to tu vyčistiť!

Pridajte sa k bojazlivému hrdinovi Luigimu v jeho strašidelnom pátraní v Luigi’s Mansion 2 HD pre Nintendo Switch.

V tomto vizuálne vylepšenom dobrodružstve navštívite mrazivé miesta strašidelného údolia Evershade, miesto, ktoré kričí a hemží sa nepokojnými duchmi. Našťastie má Luigi na túto prácu tie správne nástroje, ako je nepriateľov ohromujúci Strobulb a jeho spoľahlivý Poltergust, ktorí dokáže vysávať duchov, predmety alebo interagovať s prostredím.

Luigiho zavedú paranormálne eskapády na všeliaké miesta, vrátane bývalého výskumného laboratória rastlín, pokazenej továrne na hodiny či ľadovej, zasneženej bane a ešte veľa ďalších. 

Až štyria hráči sa môžu spojiť, aby prijali výzvy ScareScraper, strašidelnej budovy, ktorá sa hemží duchmi a výzvami, ktoré sa nenachádzajú v hlavnom dobrodružstve. Naverbujte svojich kolegov lovcov duchov, aby zdolali hrôzostrašnú vežu prostredníctvom lokálnej bezdrôtovej hry alebo online.

Vyžaduje sa širokopásmové internetové pripojenie. Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať súvisiacu zmluvu. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách.

Lokálny bezdrôtový multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu softvéru pre každého hráča.

Podobné tovary