Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
NSS436
EAN (čiarový kód):
045496429713
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Sport
Lokalizácia Angličtina
PEGI 7
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Na tomto ihrisku sa môže stať úplne čokoľvek!

Najnovšia hra zo série Mario Strikers sa rúti na Nintendo Switch! Pripravte sa na variáciu futbalu menom Strike, pri ktorej stojí na každej strane päť hráčov a počas ktorej má hlavné slovo ofenzíva!

Driblovanie, prihrávanie, odoberanie balónov, zbieranie predmetov a špeciálna streľba, to všetko na váš čaká! Pokiaľ si všimnete predmet priamo na ihrisku, vezmite si ho pre seba, nabite ho a zatiaľ čo vaši súperi nebudú dávať pozor, vy môžete vypustiť Hyper Strike. Ide o špeciálnu strelu, ktorá sa počíta za dva góly!

V rámci svojho manšaftu môžete upravovať vybavenie hráčov, ktoré nemenia len ich vzhľad, ale aj štatistiky ako rýchlosť, silu a presnosť prihrávok.

Až osem hráčov (štyria na každej strane) sa môžu stretnúť v zápasoch na jednej konzole Nintendo Switch*. Okrem samostatných zápasov bude hra podporovať aj online zápolenie v rámci režimu Strikers Club. Ten spojí 20 hráčov a nechá ich bojovať o post najlepšieho futbalového klubu na svete.

Zápasy v Mario Strikers: Battle League Football vykopneme 10. júna na konzole Nintendo Switch.

*Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilný ovládač pre každého hráča. Dodatočné ovládače (predávané samostatne) môžu byť vyžadované.

**Internetové pripojenie je vyžadovanie pre online hranie. Pre využitie online služieb je nutné si vytvoriť Nintendo účet a prijať príslušné dojednania. Nintendo Account Privacy Policy sa uplatňuje. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo. Zistiť o ňom viac môžete tu.

Podobné tovary