Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS438
EAN (čiarový kód):
045496428464
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Akční
Lokalizácia Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Pridaj sa k lovkyni odmien Samus Aran, ktorá uniká zo smrtiaceho sveta zamoreného mimozemšťanmi a je ohrozená ďalším mechanickým nebezpečenstvom v hre Metroid Dread pre Nintendo Switch.

Príbeh Samus pokračuje po udalostiach hry Metroid Fusion. Po zostupe na planétu ZDR sa vydáva preskúmať záhadný signál vyslaný Galaktickej federácii. Túto vzdialenú planétu obsadili zlé mimozemské formy života a ďalšie mechanické hrozby. Samus je obratnejšia a schopnejšia ako kedykoľvek predtým, ale bude jej to stačiť na to, aby prekonala neľudskú hrozbu skúmaním hlbín planéty ZDR?

Postavte sa neúprosným robotom E.M.M.I.

Kedysi to boli výskumné stroje na extrakciu DNA, dnes chcú roboti E.M.M.I. dostať Samus. Pokúste sa vyhnúť ich smrtiacim útokom a namiesto toho im uštedrite smrteľný úder. Zisti, čo spôsobilo, že sa tieto robotické zázraky zmenili na pohromu planéty ZDR, a zachráň si život.

Vďaka novým pohybom a schopnostiam bude Samus stále silnejšia

Pridávaj do svojho arzenálu nové aj doteraz známe schopnosti a prechádzaj mnohými prostrediami tohto nebezpečného sveta. Skáčte cez prekážky, prešmykajte sa cez úzke miesta, bojujte s nepriateľmi a nájdite spôsob, ako sa dostať z tejto planéty. Vracajte sa do oblastí, ktoré ste už navštívili, aby ste našli nové vylepšenia, alternatívne cesty a novú cestu vpred. Preskúmajte neustále sa rozširujúcu mapu, vyhýbajte sa nebezpečenstvám a ničte robotov E.M.M.I. Len tak prekonáte smrtiacu planétu ZDR.

Metroid Dread sa objaví na konzole Nintendo Switch 8. októbra.

Podobné tovary