Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Pokémon Violet + Area Zero DLC

Kód:
NSS575
EAN (čiarový kód):
045496511098
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.06 kg
Objem:
0.2 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner RPG
Lokalizácia Angličtina
PEGI 7
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Zažite pôvodné dobrodružstvo Pokémon Violet s rozšíreniami, ktoré sú súčasťou DLC The Hidden Treasure of Area Zero. K dispozícii od 3. novembra.

Vítajte v otvorenom svete Pokémonov!

Rôzne mestá sa voľne prelínajú s okolitou prírodou bez viditeľných hraníc. Hľadajte Pokémonov v moriach, lesoch a oblakoch. Zažite skutočnú radosť z hrania hry Pokémon - bojujte s divokými Pokémonmi a potom ich chytajte. Teraz v hre s otvoreným svetom, ktorú si užijú hráči všetkých vekových kategórií!

Deľte sa o radosť z objavovania so svojimi priateľmi a rodinou a vydajte sa na dobrodružstvo až so štyrmi ľuďmi!*

Na začiatku svojho putovania budete mať na výber z troch Pokémonov - Sprigatito, Fuecoco a Quaxly.

Predstavenie postáv

Nemonna je usmievavá, energická bojovníčka, ktorá miluje pokémonov! Ako skúsená trénerka vás bude sprevádzať vašimi dobrodružstvami.

V hre Pokémon Scarlet sa stretnete s profesorom Sadom, zatiaľ čo v hre Pokémon Violet bude vaším profesorom Turo. Každý z nich sa venuje výskumu určitých povestí o regióne...

Váš vzhľad bude závisieť od toho, či hráte hru Pokémon Scarlet alebo Pokémon Violet. Kto vie, aké dobrodružstvá na vás čakajú?

*Na hru viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo, hry a/alebo konzoly (všetko sa predáva samostatne). Počas hrania online sa vyžaduje pripojenie k internetu. Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať príslušné podmienky. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené členstvo. Viac informácií o ňom sa dozviete zde.

Podobné tovary