Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 7. 2022, Tlačové správy
 

Bayonetta sa vráti v ďalšej akcii, pri ktorej ti budú vlasy dupať, a to v hre Bayonetta 3, ktorá vyjde na Nintendo Switch 28. októbra.

V treťom pokračovaní série Bayonetta musí nezastaviteľná čarodejnica Umbra čeliť známym tváram a spojiť sa s Violou a ďalšími Bayonetkami, aby zastavila Homunkulus, ktorý rozsieva spúšť.

Ako hráč budeš používať zákerné zbrane, ako aj novú schopnosť Démonská maškaráda, ktorá umožňuje nepriateľov zadupať do zeme alebo dokonca vybuchnúť. K dispozícii bude množstvo zaujímavých komb a démonických schopností. Bayonetta - najzlostnejšia čarodejnica v okolí - sa postaví chaosu, ktorý chce celé ľudstvo uvrhnúť do jedného veľkého chaosu.

Nový trailer odhaľuje ďalšie informácie o najnovšom dobrodružstve Bayonetty, zoznámime sa aj s niektorými novými postavami, ktoré stretneme:

Speciálna edícia Trinity Masquerade Edition bude k dispozícii aj 28. októbra. Jej obsahom bude 200-stranová umelecká kniha a alternatívne obaly krabíc hier (každý iný pre jednu z troch hier*). Viac informácií o tejto edícii bude zverejnených v budúcnosti.

Na dôvažok, pôvodná hra Bayonetta vyjde pre Nintendo Switch vo fyzickej verzii 30. septembra. Zostaňte naladení aj na ďalšie informácie v budúcnosti.

*Bayonetta a Bayonetta 2 sa predávajú samostatne.

  • Podujatie o tom, ako sa budeš cítiť, je veľmi zaujímavé.
  • Lov Bayonetty: Stretni sa s Bayonettami počas kajúcnej výpravy, kde každá z nich bude lepšia ako tá predchádzajúca. Prebojuj sa ulicami Tokia, hornatou Čínou a mnohými ďalšími lokalitami! Zisti, aký osud čaká Bayonetty a či tajomné spojenectvo skutočne dokáže zachrániť realitu!
  • Buď drsný ako Viola: Okrem samotnej Bayonetty sa hráči ujmú aj Violy, čarodejnice v tréningu, ktorá svojím mečom a náladovým démonom menom Cheshire rozpúta peklo.


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.