Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Ponorte sa do Endless Ocean Luminous pre Nintendo Switch ešte dnes

Začnite objavovať obrovské vody plné morského života, skrytých pokladov a tajomstiev ešte dnes s nekonečným osvetlením oceánu pre Nintendo Switch. Vďaka svojej zvukovej scéne a pokojnému vizuálu ponúka Endless Ocean Luminous relaxačnú hrateľnosť a postupné pridávanie rôznych morských živočíchov do encyklopédie hry.

[Celý článok]

Princess Peach: Showtime! si na konzoli Nintendo Switch zahrajeme už tento týden

Opona se nad Princess Peach: Showtime! pro Nintendo Switch zvedne už tento týden! Během tohoto dobrodružství se Peach spojí se Stellou – strážkyní divadla Sparkle – aby ho zachránila před Grape a jejím zlotřilým gangem Sour Bunch. Naštěstí Peach přijde vhod několik různých proměn, k nimž Peach dopomůže i síla Stelliny stuhy. 

[Celý článok]

Nintendo oslávilo MAR10 Day hrami, novinkami o filme a ďalšími informáciami o Mariovi

V rámci tohtoročných osláv MAR10 Day nové video vydané spoločnosťou Nintendo prinieslo niekoľko nových oznámení. Prvé dve sa týkajú dátumov vydania titulov Mario a jeho priatelia a hráčov poteší aj spustenie troch hier Mario na Nintendo Switch. A fanúšikovia Super Mario Bros. vo filme teraz zaručene uvidia nový animovaný film založený na hernej sérii. 

[Celý článok]

Scéna je pripravená v ukážke Princess Peach: Showtime!

Vstúp na scénu ako Peach a zachráň divadlo Sparkle Theater pred Grape a jej zloduchmi zo Sour Bunch s bezplatnou demoverziou Princess Peach: Showtime!, ktorá je teraz k dispozícii v obchode Nintendo eShop.

[Celý článok]

Another Code: Recollection práve dorazilo na Nintendo Switch

Od dnešného dňa sa môžeš vydať na tajomné dobrodružstvo v hre Another Code: Recollection pre Nintendo Switch. Pridajte sa k sirote menom Ashley, ktorá dostala list od svojho otca, o ktorom si myslela, že zomrel. Tento list spustí reťaz záhadných udalostí, ktoré ju zavedú na tajomný a odľahlý ostrov Blood Edwads, kde ju čakajú odpovede. Kto alebo čo za tým všetkým stojí?

[Celý článok]

21. 12. 2023  Nenechajte si ujsť vianočnú zábavu! Všetko o otváracích hodinách a službách počas sviatkov! 2023, Tlačové správy
Nenechajte si ujsť vianočnú zábavu! Všetko o otváracích hodinách a službách počas sviatkov!

Veselé Vianoce a šťastný nový rok vám praje spoločnosť ConQuest Entertainment. Váš partner pre hry, konzoly a zábavu. Pozor, od 23.12.2023 do 1.1.2024 máme zatvorené! Vaše objednávky, reklamácie a výmeny budeme opäť vybavovať od 2.1.2024. Ďakujeme vám za vašu priazeň a tešíme sa na vás v novom roku plnom zábavy!Spoločnosť Nintendo si odniesla víťaznú sošku v kategórii Najlepšia akčná/dobrodružná hra na udeľovaní cien The Game Awards vďaka hre The Legend of Ze

Videoherné podujatie Game Awards ocenilo tri tituly spoločnosti Nintendo: najlepšou akčnou/dobrodružnou hrou sa stala The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, najlepšou rodinnou hrou Super Mario Bros. Wonder, najlepšou simulačnou/strategickou hrou sa stal Pikmin 4. Všetky tieto hry pre Nintendo Switch predstavujú nové diely obľúbených značiek Nintendo.

[Celý článok]

Super Mario RPG prichádza na Nintendo Switch už zajtra

Zhromaždi skupinu nepravdepodobných hrdinov a vydaj sa na rozmarnú výpravu za opravou Star Road v hre Super Mario RPG, ktorá prichádza na Nintendo Switch už zajtra, 17. novembra. Pôvodná hra vyšla len na Super NES, a to v Japonsku aj v Severnej Amerike, takže teraz sa vôbec prvýkrát pozrie do Európy v prepracovanej podobe s novou grafikou.

[Celý článok]

Hra WarioWare: Move it! pre Nintendo Switch vás dnes rozhýbe ako blázon

Zožeň pár ovládačov Joy-Con a začni sa hýbať s hrou WarioWare: Move It! S týmito ovládačmi môžeš jemne triasť, tancovať, vrtieť sa a robiť ďalšie rôzne vylomeniny v rôznych mikro hrách, z ktorých každá trvá len niekoľko zábavných sekúnd.

[Celý článok]

Super Mario Bros. Wonder vychádza dnes na Nintendo Switch

Prekvapenia čakajú na každom rohu v hre Super Mario Bros. Wonder pre Nintendo Switch. Princ Florian pozval Maria a jeho priateľov do Kvetinového kráľovstva, ale ďalší starý priateľ sa objaví bez pozvania. Bowser a jeho prisluhovači vtrhnú na párty a ukradnú Zázračný kvet, ktorý Bowsera spojí s hradom princa Floriana a premení ho na plávajúcu pevnosť.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.