Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 12. 2022, Tlačové správy
 

Ubisoft oznámil, že najnovšia aktualizácia hry Assassin's Creed® Valhalla je teraz k dispozícii na konzolách Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation®4, PlayStation®5, Stadia, Amazon Luna* a Windows PC prostredníctvom Ubisoft Store, Epic Games Store a Steam. Hráči si môžu hru predplatiť aj na Ubisoft+. Ďakujeme 20 miliónom hráčov, ktorí sa za posledné dva roky vydali na túto nezabudnuteľnú cestu s Eivorom v hre Assassin's Creed Valhalla.

V tejto najnovšej aktualizácii hráči objavia úplný záver Eivorovho príbehu v úlohe "Posledná kapitola", počas ktorej sa hlavný hrdina stretne s charizmatickou postavou Roshan z Assassin's Creed Mirage. Zajtra - teda 6. decembra - sa dočkáme prepojenia s Destiny 2, kde bude možné ďalej rozšíriť vlastný herný zážitok. A napokon, medzi 15. a 19. decembrom si hráči užijú voľný víkend v hre Assassin's Creed Valhalla.

Posledná kapitola je nová úloha, ktorá ukončí príbeh Eivora. Tento epilóg je prepojený s niektorými predchádzajúcimi dejovými líniami, hráči sa opäť stretnú s niektorými kľúčovými spojencami, historickými postavami, starými priateľmi a nepriateľmi, aby spoločne uzavreli tento neuveriteľný príbeh. Poslednú kapitolu možno považovať za obsah na konci hry, ktorý od hráčov vyžaduje dokončenie určitých častí hry.**

V rámci tejto aktualizácie sa pretnú cesty Eivora a Roshana, pričom Eivor bude pôsobiť ako mentor Basima z Assassin's Creed Mirage. Za hlasom Roshana stojí Shohreh Aghdashloo, ktorý sa môže pochváliť cenou Emmy. Počas tejto úlohy Eivor zistí, že má s Roshanom rovnakého nepriateľa.***

Hru navyše obohatí funkcia, ktorú komunita dlho žiadala a ktorá Eivorovi umožní bojovať s kapucňou na hlave. Teraz je možné užiť si intenzívne súboje a zároveň si zachovať svoj asasínsky štýl.**** Pribudli aj dve nové schopnosti: Slide Bow a MasterChef.

6. decembra budú mať fanúšikovia hry možnosť vyskúšať si špeciálnu spoluprácu s veľmi známou hernou značkou - Destiny. Táto spolupráca Assassin's Creed Valhalla x Destiny 2 bude obsahovať špeciálne vizuálne doplnky vrátane balíčkov zbraní inšpirovaných svetom. Hráči Destiny 2 sa na druhej strane budú môcť tešiť aj na kozmetické predmety zo série Assassin's Creed.

Od 15. do 19. decembra bude môcť ktokoľvek zažiť vikingskú ságu Eivora prostredníctvom bezplatného víkendu Assassin's Creed Valhalla. Vydajte sa do Nórska a Anglicka!*****

V rámci osláv 15 rokov série Assassin's Creed spoločnosť Ubisoft tiež oznámila, že hráči Assassin's Creed Valhalla budú môcť 21. decembra prostredníctvom služby Ubisoft Connect získať oblečenie mladého Ezia úplne zadarmo.

*Ubisoft+ na platforme Luna vyžaduje prepojené účty a plán Multi Access. Platia obmedzenia pre jednotlivé územia
**Na získanie prístupu k úlohe The Last Chapter musíte splniť niekoľko požiadaviek. Patrí medzi ne splnenie všetkých záväzkov v celom Anglicku, mýtických častí v Asgarde a Jotunheime, zabitie všetkých cieľov Rádu starých, vylepšenie dediny na úroveň 5 a postavenie budov Jomsviking.
***Na odomknutie spoločnej histórie musíte dokončiť príbehovú časť Grantebridgescire.
****Táto možnosť je len kozmetická a nemá vplyv na mechaniku skrývania ani na mieru odhalenia.
***** Viac informácií o bezplatnom víkende prinesieme neskôr.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.