Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

11. 11. 2021, Tlačové správy
 

Ubisoft® oznámil, že hra Tom Clancy's Rainbow Six Extraction vyjde 20. januára 2022 so systémom krížového hrania Buddy Pass, ktorý umožní hráčom hrať zadarmo* spolu s plnou podporou krížového ukladania a krížového postupu na platformách Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia a Windows PC prostredníctvom obchodu Ubisoft Store. Hráči môžu využiť aj predplatné Ubisoft+ na PC, Stadia a Amazon Luna.**

Hráči si teraz môžu predobjednať štandardnú edíciu za zníženú cenu 1299 libier a užiť si Rainbow Six Extraction, ktorá ponúkne množstvo obsahu: hĺbkový systém postupu operátorov, štyri rôzne nastavenia obtiažnosti, 12 úplne nových a nepredvídateľných máp (približne trikrát väčších ako mapy Rainbow Six Siege) umiestnených v štyroch rôznych dynamických regiónoch, viac ako 60 zbraní, technológie Rainbow Six Siege a 15 exkluzívnych technických úprav REACT. Po vydaní bude titul obohatený o množstvo ďalšieho obsahu vrátane týždenných výziev.

Každé vydanie hry odomkne dva žetóny Buddy Pass. Ten umožní hráčom pozvať dvoch ďalších partnerov v zbrani a hrať úplne spolu až 14 dní, dokonca aj na rôznych platformách!* Počas týchto dvoch týždňov sa hráčom započíta všetok dosiahnutý pokrok a prenesie sa, ak sa rozhodnú získať plnú verziu.

Všetci fanúšikovia, ktorí už hrali Rainbow Six Siege a teraz sa pustia do Rainbow Six Extraction, získajú balík United Front, ktorý obsahuje štyri exkluzívne sady vybavenia (možno ich použiť v oboch hrách) a okamžite odomkne 18 operátorov z Rainbow Six Extraction.

Vývoj hry vedie spoločnosť Ubisoft Montreal.**** Rainbow Six Extraction pozýva hráčov, aby sa pripojili k Rainbow Exogenous Analysis & Containment Team (REACT) a zapojili sa do bitiek, v ktorých na jednej strane bojuje trojčlenný tím operátorov z Rainbow Six Siege a na druhej strane nepriateľské monštrá známe ako Archæani. Po prvýkrát v histórii môžu hráči využiť systém levelovania pre všetkých 18 operátorov, ktorý im umožní objavovať nové spôsoby hrania. Ako budú hráči postupovať na nové úrovne, odomknú si nové kontaminované oblasti, operátorov, prispôsobiteľné predmety, nové technológie REACT, vyššie úrovne obtiažnosti a dokonca lepšie pochopia príbehové pozadie. Rainbow Six Siege bude tiež ponúkať pravidelné dávky nového obsahu.

Ďalšie informácie o hre nájdete na stránke r6extraction.com a sledujte kanály hry na sociálnych sieťach (@R6Extraction).

Ďalšie informácie o ďalších hrách spoločnosti Ubisoft nájdete na stránke news.ubisoft.com.

*Zkušebná verzia je k dispozícii na platformách PlayStation, Xbox a PC (iba prostredníctvom Ubisoft Connect, Epic Games Store a Stadia). Termíny a podmienky ponuky sa môžu zmeniť. Platia obmedzenia vrátane dostupnosti, obsahu a technických obmedzení. Funkcie Buddy Pass sa môžu zmeniť. Neplatné tam, kde je to zakázané. Viac informácií nájdete na adrese: https://ubi.li/BuddyPass.
**Ubisoft+ na platformách Stadia a Luna vyžaduje spárovanie účtov a plán Multi Access. Platia geografické obmedzenia.
***Podmienky a obmedzenia sa môžu zmeniť, viac informácií nájdete na https://ubi.li/cross-ownership.
****V spolupráci so štúdiami Ubisoft v Bordeaux, Bukurešti a Saguenay.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.