Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 3. 2024, Tlačové správy
 

V rámci tohtoročných osláv MAR10 Day nové video vydané spoločnosťou Nintendo prinieslo niekoľko nových oznámení. Prvé dve sa týkajú dátumov vydania titulov Mario a jeho priatelia a hráčov poteší aj spustenie troch hier Mario na Nintendo Switch. A fanúšikovia Super Mario Bros. vo filme teraz zaručene uvidia nový animovaný film založený na hernej sérii. 

Pripravte sa na opätovné prežitie spomienok na klasiku Game Boy, viac dobrodružstiev s papierovým Mariom a viac zaslúženej pozornosti pre Luigiho. MAR10 Day mal viac než dosť čo ponúknuť:

  • Paper Mario: The Thousand-Year Door je hneď za rohom! 23. mája sa Mario a jeho neskrotní pomocníci vydávajú do papierového sveta, aby odomkli tajomné tisícročné dvere. Toto vtipné a náladové RPG vyjde na Nintendo Switch 20 rokov po pôvodnom vydaní na GameCube. Nová verzia ponúkne vylepšenú grafiku, soundtrack a nové možnosti hrateľnosti.
  • Luigi's Mansion 2 HD otvára svoje brány: Pomôž Luigimu získať stratené črepiny Temného mesiaca rozmiestnené v niekoľkých rôznych strašidelných sídlach, z ktorých každý ponúka svoje vlastné hádanky na vyriešenie a duchov na zajatie. Od 27. júna, kedy hra vychádza, si môžete vyskúšať silu Poltergust 5000, s ktorou bude vysávanie duchov radosťou. Nezabudnite sa s ním plížiť za každý roh týchto strašidelných sídiel! Tento titul – pôvodne vydaný na konzole Nintendo 3DS – dorazí vo vylepšenej podobe aj na Nintendo Switch.
  • Tri klasické hry Game Boy Mario, ktoré sa pripoja k Nintendo Switch Online: Od dnešného dňa ponúka Nintendo Switch Online tri z nasledujúcich hier Game Boy: Dr. Mario (Game Boy), Mario Golf (Game Boy Color) a Mario Tennis (Game Boy Color).*
  • Nový animovaný film založený na Super Mario Bros. vo filme: Vo videu sa prekvapivo objavil aj Shigeru Miyamoto, ktorý oznámil, že Nintendo spolupracuje s Illumination na príprave nového animovaného filmu založeného na filme Super Mario Bros. Premiéra je naplánovaná na 3. apríla 2026.

*Vyžaduje sa účet Nintendo a aktívne online členstvo Nintendo Switch. Nemusí byť k dispozícii vo všetkých krajinách. Vyžaduje sa internetové pripojenie. Platia zmluvné podmienky.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.