Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 5. 2022, Tlačové správy
 

Ubisoft potvrdzuje aktuálne vydanie hry Roller ChampionsTM s podporou krížového hrania a krížového postupu na konzolách Xbox One, PlayStation® 4, Xbox Series X | S a PlayStation® 5 (prostredníctvom spätnej kompatibility) a Windows PC prostredníctvom obchodu Ubisoft Store.*

V tejto novej free-to-play tímovej PvP športovej hre budú hráči súťažiť proti sebe v trojčlenných tímoch o to, kto prvý dosiahne skóre päť. Ide o krúženie po aréne a hádzanie lopty do obruče. Hráči sa nezaobídu bez spolupráce, veď držaním lopty budete ovládať tempo hry. Vyhrávajte hru za hrou a stúpajte po rebríčku, ktorý vyvrcholí v elitnej Lige majstrov. Cestou získate aj množstvo kozmetických predmetov - oblečenie, gólové oslavy a ďalšie -, aby ste si mohli upraviť vzhľad svojej športovej legendy.

Roller Champions môžete hrať so skupinou priateľov aj osamote s podobne zdatnými hráčmi vďaka systému krížového hrania zápasov. Profily a postup hrou sa prenášajú na všetky platformy. Medzi zápasmi sa môžete stretnúť s inými hráčmi, naučiť sa nové triky alebo vyskúšať niektorú z minihier. Vďaka programu Friend Referral môžete po pozvaní priateľov do Roller Champions odomknúť špeciálne odmeny.

Prvá sezóna hry sa práve začala. Potrvá do 21. júna a ponúkne tri arény a dva špeciálne - časovo obmedzené - režimy. S preukazom Roller Pass si môžete odomknúť aj exkluzívne kozmetické predmety. Ten funguje ako systém odmien rozdelený na bezplatnú a prémiovú časť. V aktuálnej sezóne môžu tí, ktorí sa rozhodnú získať Roller Pass, začať odomykať 41 odmien. Pre ostatných hráčov je k dispozícii odmien 11. Všetok obsah, ktorý hráči získajú počas prvej sezóny, samozrejme zostane v ich šatniach aj po skončení sezóny.

Nahoďte si korčule, nasaďte prilbu a vyrazte do arény. Roller Champions si môžete stiahnuť tu: https://ubi.li/JUMQo

*Hra Roller Champions bude niekedy v budúcnosti k dispozícii pre systémy Nintendo Switch™, Stadia a Amazon Luna.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.