Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

30. 4. 2020, Tlačové správy
 

Ubisoft dnes oznámil nový diel populárnej série Assassin's Creed®. Titul Assassin's Creed® Valhalla vyjde celosvetovo koncom roka 2020 na konzolách Xbox Series X, PlayStation®5, Xbox One, PlayStation®4, Google Stadia a na počítačoch s Windows exkluzívne na stiahnutie z Epic Games Store a Ubisoft Store. Hru môžete získať aj prostredníctvom UPLAY+*, predplatenej služby spoločnosti Ubisoft.

Assassin's Creed Valhalla vyvíja Ubisoft Montreal**, štúdio zodpovedné za hry Assassin's Creed®IV Black Flag a Assassin's Creed® Origins. Assassin's Creed Valhalla pozýva hráčov prežiť ságu o Eivorovi, divokom vikingskom nájazdníkovi (alebo nájazdníčke) vychovanom na príbehoch o boji a sláve. Hra ponúkne pohlcujúci vikingský zážitok, ktorý hráčov prenesie do dynamického a nádherného sveta zasadeného do Anglicka temného veku. V tejto najnovšej iterácii môžu hráči využiť mnohé herné novinky, ako sú nájazdy, budovanie vlastných osád, posilňovanie svojej moci a rozširovanie svojho vplyvu.

"Nemôžeme sa dočkať, až hráči zažijú neuveriteľnú cestu dobou Vikingov, ktorá ich čaká," hovorí Ashraf Ismail, kreatívny riaditeľ Assassin's Creed Valhalla. "Hráči sa ujmú Eivora a budú zaňho bojovať ako správni Vikingovia, rovnako ako Eivor bude vodcom klanu, hráči budú musieť čeliť konfliktom pri budovaní nového domova, zatiaľ čo Anglicko je uprostred bojov o moc."

Hra bude mať veľký úspech.

Hráči si budú môcť vybrať, či chcú hrať za mužskú alebo ženskú postavu, budú si tiež môcť prispôsobiť vzhľad svojho hrdinu/hrdinky. Budú si môcť vybrať rôzne účesy, tetovania, farby bojovníkov a vybavenie. Svet Assassin's Creed Valhalla je ovplyvnený politickými spojenectvami, rozhodnutiami v boji a voľbami v rozhovoroch, takže hráči sa musia rozhodnúť múdro, aby ochránili osadu a budúcnosť klanu.

Hráči, vyhnaní z Nórska nekonečnými vojnami a ubúdajúcimi zdrojmi v 9. storočí, vedú klan Eivorov - Severanov - cez Severné more na bohaté ostrovy rozpadajúcich sa anglických kráľovstiev. Musia viesť svoj klan k lepšej budúcnosti, pričom obnovia divoký štýl boja vikingských bojovníkov s vylepšeným bojovým systémom, ktorý ponúkne možnosť používať obojručné zbrane proti ešte väčšiemu počtu nepriateľov. Aby si hráči zabezpečili zdroje, môžu sa na svojich lodiach vydávať na nájazdy. Keď sa Vikingovia začnú usadzovať, začne narastať odpor Sasov vrátane Alfréda Veľkého, ktorý odsúdi Vikingov ako pohanov a vyhlasuje sa za jediného vládcu civilizovaného Anglicka. Eivor musí urobiť všetko, čo je potrebné, aby udržal Valhalu na dosah ruky.

Pri hre Assassin's Creed Valhalla boli oznámené aj zlaté, ultimátne a zberateľské edície, ako aj produkty Ubicollectibles®:

  • Zlatá edícia ponúkne základnú hru a Season Pass
  • Ultimate Edition bude obsahovať základnú hru, Season Pass a Ultimate Pack oprávňujúci hráčov na nasledujúci exkluzívny obsah na prispôsobenie: Berserker Gear Pack, Berserker Settlement Pack, Berserker Longship Pack a Set of Runes na vylepšovanie zbraní a výstroja
  • Zberateľská edíciaobsahuje základnú hru, Season Pass, Ultimate Pack, vysokokvalitnú repliku Eivory a jej Drakkaru od Ubicollectibles (výška: 30 cm), zberateľský kufrík, Steelbook® s jedinečným artworkom, očíslovaný certifikát pravosti, vikingskú sošku Eivory s jej havranom a dánskou sekerou (výška: 5 cm), exkluzívne litografie a vybraný soundtrack z hry. Zberateľská edícia bude k dispozícii iba v obchode Ubisoft Store.
  • Samostatné produkty Ubicollectibles budú obsahovať figúrku Eivora Wolf-Kissed a repliku jeho skrytej čepele

Tí fanúšikovia, ktorí si predobjednajú***** Assassin's Creed Valhalla v deň vydania, získajú dodatočnú misiu The Way of the Berserker, v ktorej sa pridajú k legendárnemu berserkerovi Norsemu na jeho ceste za pomstou.

Ďalšie informácie o hre Assassin's Creed nájdete na adrese: assassinscreed.com

* 14,99 € mesačne. Zrušenie je možné kedykoľvek. Gold Edition a Ultimate Edition budú k dispozícii v rámci predplatného UPLAY+. Viac informácií nájdete na stránke uplayplus.com.

**Pridružené štúdiá zahŕňajú Ubisoft Sofia, Ubisoft Singapur, Ubisoft Montpellier, Ubisoft Barcelona, Ubisoft Kyjev, Ubisoft Bordeaux, Ubisoft Šanghaj, Ubisoft Čcheng-tu, Ubisoft Filipíny, Ubisoft Quebec, Ubisoft Bukurešť a Ubisoft Pune, s ďalšou pomocou externého partnera Sperasoft.

***Konečný obsah a dátumy vydania sa môžu zmeniť. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii v deň vydania. Obsah môže byť kedykoľvek k dispozícii na zakúpenie a/alebo rozdanie samostatne podľa uváženia spoločnosti Ubisoft.

**** Predobjednávky sú k dispozícii na PC digitálne na Epic Games Store a Uplay a v maloobchodnej sieti na Xbox One a PlayStation 4.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.