Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 12. 2021, Tlačové správy
 

Ubisoft oznámil, že ďalšie veľké rozšírenie pre hru Assassin's Creed® Valhalla, Dawn of Ragnarök, vyjde 10. marca 2022, pričom majitelia pôvodnej hry si ho budú môcť zakúpiť samostatne za 39,99 €. Došlo aj k predstaveniu Assassin's Creed Crossover Stories, dvojice príbehov s Eivorom a Kassandrou, ktoré sú k dispozícii už dnes.

Dawn of Ragnarök, ako ďalšie veľké rozšírenie primárne podporované spoločnosťou Ubisoft Sofia, pokračuje v poskytovaní obsahu v druhom roku dodatočnej podpory hry Assassin's Creed Valhalla. V tomto rozšírení musí Eivor prijať svoj osud Odina, severského boha vojny a múdrosti. Trpasličie kráľovstvo Svartálfheim sa rozpadá a uprostred všetkého chaosu je Odinov milovaný syn Baldr zajatý nezničiteľným ohnivým obrom Surtrom. V hre Dawn of Ragnarök budú môcť hráči využívať nové božské schopnosti na svojej ceste legendárnou vikingskou ságou, ktorá ich tentoraz zavedie na zúfalú cestu za záchranou v mytologickom svete plnom kontrastov.

Tí fanúšikovia, ktorí si hru Dawn of Ragnarök zakúpia v období od 13. decembra do 9. apríla, získajú okrem okamžitého prístupu do základnej hry aj balíček Twilight Pack.* Tento exkluzívny bonus obsahuje nasledujúce herné predmety: Dellingrovu kožu vyslanca Havrana, Havardrovu rysiu horu, súpravu Twilight Gear Set a zbraň Algurnir Dane Axe.**

Na práve ohlásenej hre Assassin's Creed Crossover Stories pracujú spoločnosti Ubisoft Quebec a Ubisoft Montreal, pričom ide o prvú vzájomnú spoluprácu v histórii série. Tieto príbehy sa snažia odpovedať na otázku, čo sa stane, keď sa stretnú dvaja hrdinovia Assassin's Creed? Práve skúmanie ich spojenia naprieč priestorom a časom poskytne hráčom jedinečný príbehový zážitok.

Assassin's Creed Crossover Stories sú majiteľom pôvodných hier k dispozícii úplne zadarmo už dnes, pričom jeden príbeh je k dispozícii v hre Assassin's Creed Valhalla a jeden v hre Assassin's Creed Odyssey. Tieto príbehy skúmajú prepojenia medzi hrdinami týchto hier a ponúkajú nové prostredia na preskúmanie, ako aj bohatý príbeh. Pre príbeh v hre Assassin's Creed Valhalla - Osudové stretnutie - musíte dosiahnuť 4. úroveň svojej dediny a splniť úlohu "Múdry priateľ", v ktorej Eivor pomáha Valkovi usadiť sa v Ravensthorpe. Pre príbeh v hre Assassin's Creed Odyssey - Those Who Are Treasured - musia hráči dokončiť prvú kapitolu a doraziť na územie Megaris. Odporúčame však dokončiť tri príbehové oblúky (Rodina, Kult Komosa a Mytológia), aby ste sa vyhli spoilerom.

Assassin's Creed Valhalla od spoločnosti Ubisoft Montreal*** ponúka hráčom strhujúci zážitok z hrania za Eivora, legendárneho vikingského bojovníka, ktorého v 9. storočí vyhnali z Nórska nekonečné vojny a ubúdajúce zdroje. Hráči si môžu vyskúšať nemilosrdný štýl boja vikingských bojovníkov s vylepšeným bojovým systémom a užiť si nové herné mechanizmy, ako sú nájazdy a útoky na pevnosti, budovanie vlastnej dediny a vylepšený systém napredovania a modifikácie zbraní. Svet v hre Assassin's Creed je ovplyvňovaný politickými spojenectvami, bojovými rozhodnutiami alebo rozhodnutiami počas rozhovorov. Hráč musí zvážiť svoj ďalší krok, aby ochránil domov klanu a svoju budúcnosť.

Titul Assassin's Creed Valhalla je k dispozícii na platformách Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia a PC prostredníctvom obchodov Ubisoft Store a Epic Games Store. Hráči si môžu tiež predplatiť službu Ubisoft+ na PC, Stadia a Amazon Luna.****

*Priamosť sa vzťahuje len na digitálne predobjednávky. Ponuka platí do 9. apríla 2022.
**Balíček Twilight Pack si môžu okamžite odomknúť v ACV všetci hráči, ktorí si nové rozšírenie predobjednali alebo zakúpili digitálne. Pre hráčov, ktorí si predobjednali fyzickú verziu, bude tento balíček hrateľný 10. marca, keď bude rozšírenie vydané.
***Spolupracujúcimi štúdiami spoločnosti Ubisoft sú Sofia, Singapur, Montpellier, Barcelona, Kyjev, Bordeaux, Šanghaj, Chengdu, Filipíny, Quebec, Bukurešť, Saguenay, Winnipeg a Pune. Ďalšiu pomoc poskytuje externý partner Sperasoft.
****Služby Stadia a Luna od spoločnosti Ubisoft+ vyžadujú prepojené účty a plán Multi Access. Platia geografické obmedzeniaE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.