Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 4. 2022, Tlačové správy
 

Xenoblade Chronicles 3 pre Nintendo Switch prichádza skôr, ako sa očakávalo! Hra, ktorej vydanie sme očakávali v septembri tohto roka, nakoniec vyjde 29. júla. V tomto najnovšom diele dlhoročnej RPG série sa hráči vydajú na epické RPG dobrodružstvo, ktoré rozpráva príbeh zameraný na "život" ako hlavnú tému a ktoré prelína osudy predchádzajúcich hier Xenoblade Chronicles.

Hlavní hrdinovia hry, Noah a Mio, sa ocitnú uprostred chaosu spôsobeného dvoma národmi Keves a Agnus. Šesť rôznych postáv naprieč oboma národmi sa vydáva hľadať korene celého konfliktu, pričom sa vydávajú na územie Mečového pochodu, ktoré je prebodnuté obrovským mečom.

Pozrite si nový trailer Xenoblade Chronicles 3 vychádza 29. júla! (Nintendo Switch), ktorý odhaľuje pozadie cesty skupiny v regióne Aionios, rozsiahlom a majestátnom svete plnom prírody, ako aj nové prídavky do bojového systému:

  • Bojuj až so siedmimi postavami:
  • Podobne ako v predchádzajúcich hrách Xenoblade Chronicles sa súboje začínajú tým, že sa na bojisku postavíš nepriateľom. Hráči sa ujmú Noaha a ďalších postáv, ktoré stretnú na svojej ceste. Každý hrdina zastáva na bojisku inú úlohu, čo vám umožní vyskúšať si rôzne stratégie.
  • Zmena triedy: Noah je mečový bojovník, ktorý sa špecializuje na útoky zblízka, zatiaľ čo Mio je zefír. Jej silnou stránkou je, že všetku pozornosť nepriateľov sústredí na seba a potom sa vyhýba ich úderom. Napriek tomu má každá postava svoje silné a slabé stránky. V priebehu príbehu môžu hráči meniť bojové triedy a vytvárať tak rôznorodé bojové jednotky.
  • Nový systém vzájomných prepojení: Každá z dvojíc - Noah a Mio, Lanz a Sena a Eunie a Taion - môže v určitých prípadoch použiť nový systém Interlink, po ktorom sa spoja do svojej obrovskej podoby s názvom Ouroboros. Každý Ouroboros má svoj vlastný silný súbor pohybov. Rozhodovanie o tom, kedy sa do tejto formy transformovať, bude kľúčom k víťazstvu v boji.

Zberateľské edície hry budú k dispozícii exkluzívne v obchode My Nintendo Store. Bude obsahovať sadu umeleckých diel od Masatsuga Saito, 250-stranový artbook, steelbook a samozrejme kartu hry. Ďalšie podrobnosti o zberateľskej edícii budú oznámené neskôr.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.