Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 6. 2022, Tlačové správy
 

Po včerajšom oznámení dátumu vydania hry Mario + Rabbids: Sparks of Hope, ktorý bol stanovený na 20. októbra, si fanúšikovia Rabbids môžu skrátiť čakanie s novou hrou Rabbids: Party of Legends, ktorá vychádza zajtra pre Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia. Hru vyvíja vývojársky tím spoločnosti Ubisoft v čínskom Chengdu.

Samotná hra je zameraná na párty zábavu pre celú rodinu. Budete si môcť vyskúšať až 50 bláznivých minihier, ktoré posunú chaos pre viacerých hráčov na vyššiu úroveň. A je z čoho vyberať: budete predvádzať hlúpe pózy, zvrhávať súperov, chrúmať chilli papričky a predvádzať svoje najlepšie tanečné pohyby na doteraz najepickejšej zajačej párty. Jednotlivé minihry si môžete užiť až so štyrmi hráčmi, vrátane možnosti vytvoriť si vlastnú sadu hier, ktorá bude vyhovovať vašej nočnej zábave. Alebo sa môžete pustiť do príbehového režimu, v ktorom pomôžete priviesť unesené králiky z mytologického sveta späť domov.

Rabbids: Party of Legends vychádza zajtra, 30. júna.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.