Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 1. 2022, Tlačové správy
 

Dnes hra Rainbow Six Extraction vychádza s plnou podporou krížového hrania, krížového ukladania a krížového postupu na platformách Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, Amazon Luna, Ubisoft Store, Windows PC a Epic Games Store. Titul je dostupný aj na Xbox Game Pass, Ubisoft+, Stadia a Amazon Luna.*

Rainbow Six Extraction je taktická online kooperatívna PvE hra až pre troch hráčov, ktorej vývoj vedie Ubisoft Montreal s podporou štúdií Ubisoft Bukurešť, Bordeaux a Saguenay. Hrajte za svojich obľúbených operátorov z univerza Rainbow Six a zaútočte na smrtiacu, mutujúcu mimozemskú hrozbu, ktorú treba odstrániť z povrchu Zeme.

Na hráčov, ktorí sa v hre Rainbow Six Siege cítia ako doma, aj na tých, ktorí hľadajú novú kooperatívnu hru PvE, čaká výzva postaviť sa neznámej mimozemskej hrozbe známej ako Archæani. Rainbow Six Extraction sa odohráva v štyroch regiónoch na území USA. v kontaminovaných zónach je mimozemský parazit všadeprítomný, navyše vytvára neustále sa vyvíjajúci a nestabilný ekosystém.

Vyber si zo zoznamu 18 operátorov, pričom každý z nich má vlastné vybavenie REACT, zbrane, pomôcky a schopnosti, ktoré sa dajú časom aj zvyšovať. Pri každej misii budete stáť pred rozhodnutím, ako ďaleko chcete ísť - upustenie od operátora znamená, že o neho na určitý čas prídete. Pripravte sa na napínavé a náročné misie, v ktorých ide o všetko.

Štandardná edícia je teraz k dispozícii za 1 249 libier/ 39,99 € a obsahuje všetok dodatočný obsah, ktorý hru obohatí zadarmo, množstvo možností na prispôsobenie operátorov, štyri nastavenia obtiažnosti, viac ako 90 zbraní a pomôcok, 12 dynamických máp, 13 typov misií, nepredvídateľné mutácie nepriateľov a mnoho ďalšieho. Ešte viac obsahu v podobe bonusových balíčkov čaká na hráčov v edícii Deluxe. Jej cena je 1499 Kč/49,99 €.

V záujme zabezpečenia bezproblémového uvedenia hry na trh pre všetkých hráčov bude krátko po vydaní spustený program Buddy Pass pre Rainbow Six Extraction, ktorý umožní fanúšikom, ktorí si hru zakúpili, pozvať ďalších dvoch priateľov na spoločné hranie až na 14 dní.

Rainbow Six Extraction je už teraz k dispozícii prostredníctvom služby Game Pass na konzolách Xbox Series X | S, Xbox One a Windows PC. Hru si môžete vyskúšať aj na PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, Amazon Luna, Ubisoft+, Ubisoft Store a Epic Games Store.

Ďalšie informácie o hre Rainbow Six Extraction nájdete na stránke r6extraction.com a na sociálnych sieťach sledujte @R6Extraction.

Najnovšie informácie o hre Rainbow Six Extraction a ďalších tituloch spoločnosti Ubisoft nájdete na stránke news.ubisoft.com.

*Služby Ubisoft+ na Stadia a Luna vyžadujú prepojený účet a plán Multi Access. Platia geografické obmedzenia.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.