Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Ufo Aftermath ABC-859407263041500021

D
Kód:
IDPC5724
EAN (čiarový kód):
8594072630415
Počet ks v balení:
25
Hmotnosť:
0.14 kg
Objem:
0.38 l
Značka :
Future games

Parameter Popis
Platforma PC
Typ distribúcie krabicová

Hra pre PC UFO: Aftermath. Na Zem priletí obrovská vesmírna loď a skôr, ako si ľudia všimnú nebezpečenstvo, vypustí do horných vrstiev atmosféry spóry, ktoré sa veľmi rýchlo množia. Čoskoro ich je toľko, že pokryjú celú oblohu a začnú padať na Zem, kde udusia všetok život. Všetok život? Nie, pár šťastlivcov prežije v podzemných vojenských krytoch a po niekoľkých týždňoch, keď sa spóry začnú rozpadávať, môžu začať obnovovať to, čo bolo zničené. Najprv však musia zistiť, čo sa vlastne stalo, a vysporiadať sa s horami biomasy a, samozrejme, s mimozemšťanmi. A práve preto ste tu vy.

Hra UFO: Aftermath je štvrtým pokračovaním úspešnej stratégie UFO: Enemy Unknown z roku 1993. Jej výroba bola zverená českému vývojárskemu tímu Altar Interactive. Hráč sa ocitá v úlohe veliteľa malého zvyšku ľudskej populácie, ktorá bola takmer zničená nečakaným a rýchlym útokom z vesmíru. Ufo:

: Aftermath kombinuje strategické (budovanie základní a výroba bojových mýtov) a taktické prvky (boj s mimozemšťanmi na zemi).