Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
UASF6706T
EAN (čiarový kód):
4710474831470
Počet ks v balení:
1
Hmotnosť:
3 kg
Objem:
8.29 l

Model CPU: Intel Celeron N5105
Architektúra CPU: x64 64-bitová
Frekvencia CPU: Štyri jadrá 2,0 GHz
Pamäť: 4GB SO-DIMM DDR4
Predinštalovaný pamäťový modul: 4GB (1x 4GB)
Celkový počet pamäťových slotov: 2
Pamäť rozšíriteľná až na: 16GB (2x 8GB)
Pamäť flash: 8GB eMMC
Sloty pre disky M.2: 6
Kompatibilný typ disku: M.2 2280 NVMe
Maximálny počet pozícií pre pevné disky s rozširujúcou jednotkou: 14
Rozšírenie: 2x USB 3.2 Gen 2x1; 2 x USB 2.0
Sieť: 2x 2,5 Gigabit Ethernet (2,5G/1G/100M)
Multimediálny výstup: 1x HDMI 2.0b, 1x S/PDIF
Ventilátor: 1 x 80 mm
Napájacia jednotka/adaptér: 65 W x1
Vstupné napätie: 100 V až 240 V AC
Certifikácia: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC, UKCA
Záruka (v rokoch): 3 roky
Spotreba energie: 18,2 W (v prevádzke), 0,83 W (režim spánku)
Hladina hluku: 18,7 dB
Prevádzková teplota: 0°C~40°C
Vlhkosť: 5% až 95% relatívnej vlhkosti
Rozmery: 48,3 (V) x 308,26 (Š) x 193 (H) mm
Hmotnosť: 1,35 kg
Linka výrobcu: ASUSTOR

Maximálna rýchlosť v tenkom prevedení

  • Štvorjadrový 10nm procesor Intel Celeron N5105
  • 6x slot M.2 NVMe
  • Superrýchle porty 2,5Gigabit Ethernet
  • 4 GB rýchlej a výkonnej operačnej pamäte DDR4-2933
  • Dva porty USB 3.2 Gen 2x1
  • HDMI 2.0b
  • Výstup S/PDIF pre úžasnú kvalitu zvuku
  • Hladké hardvérové prekódovanie 4K
  • Podporuje funkciu Wake on WAN a Wake on LAN

Efektívny a rýchly
Štvorjadrový procesor Intel Celeron N5105 vyrobený 10nm technológiou dosahuje rýchlosť až 2,9 GHz. Výkon je až o 31 % vyšší ako pri predchádzajúcej generácii, čo zaručuje maximálnu rýchlosť vašej práce v efektívnom balení.

Vaše dáta - s vami na cestách
1. Nie je dlhší ani širší ako list papiera A4
2. Disky SSD nie sú tak citlivé ako pevné disky
3. Mimoriadne rýchle v každej situácii

ASUSTOR prináša do aplikácie Final Cut Pro prakticky neobmedzený potenciál
Archivácia a nedokončený, nespracovaný obsah patria medzi najčastejšie problémy s ukladaním, s ktorými sa tvorcovia obsahu pri práci na Macu stretávajú. Knižnice Final Cut Pro sa môžu rýchlo rozrastať a vymknúť spod kontroly. Tvorcovia obsahu sa často obracajú na externé USB disky na ukladanie materiálu z Final Cut Pro. Pri používaní Macov, najmä prenosných Macov, ako je MacBook Pro, sa externé disky často pripájajú a odpájajú, čo môže viesť k opotrebovaniu portov. Externé disky sú tiež nepohodlné, pretože súbory nemožno pohodlne zdieľať s kolegami alebo spolupracovníkmi a externé disky sú náchylné na poškodenie spôsobom, ktorý nie je možný v prípade NAS. Zariadenie NAS zostáva pri digitálnom prístupe k vašim súborom nepohyblivé, zatiaľ čo externý disk je prenosný, čím sa zvyšuje riziko pádu, rozliatia alebo iných typov poškodenia.

Ukladanie hier na disk iSCSI
Obrovská kapacita zariadenia NAS pomáha rozšíriť úložisko pre počítače. V moderných operačných systémoch sa disky iSCSI zobrazujú ako miestne disky a môžu sa na ne inštalovať programy, ktoré sa nedajú inštalovať na sieťové zdieľané jednotky. To umožňuje hrať niektoré hry zo zariadenia NAS, keď ich nie je možné spustiť na sieťovej zdieľanej zložke.

Udržiavanie SSD v chlade
Tichý ventilátor a účinná konštrukcia vzduchových kanálov dosahuje rýchly odvod tepla, čím poskytuje disku SSD potrebné chladenie.

Server Roon a S/PDIF
Séria Flashstor sa dodáva s rozhraním S/PDIF prostredníctvom TOSLINK. Vychutnajte si vysokokvalitný zvuk s rozhraním S/PDIF v kombinácii so systémom Roon alebo prehrávačom High-Res Player a získajte bezkonkurenčný zvukový zážitok.

Efektívny a tichý
Flashstor udržiava váš disk SSD a NAS v chlade, tichu a efektivite. Pri nečinnosti vydáva Flashstor zvuk len 18,7 decibelov. Flashstor bezhlučne odvádza teplo a zároveň uľahčuje sústredenie sa na vytváranie a konzumáciu obsahu bez rušivého hluku.

Rýchlosť ešte nikdy nevyzerala tak dobre
Estetické prvky Flashstoru nie sú len na pohľad, ale sú navrhnuté tak, aby poskytovali účinné chladenie a udržiavali komponenty v chode maximálnou rýchlosťou.

Flashstor ušetrí náklady na energiu
Efektívny dizajn Flashstoru a podpora diskov M.2 NVMe zabezpečujú nižšiu spotrebu energie. Flashstor NAS sa dodáva s ADM a jeho výkonnými funkciami úspory energie, ktoré zabezpečujú maximálnu účinnosť.

Efektívnejší ako kedykoľvek predtým
Jednoduché prekódovanie 10-bitových médií 4K H.265 s hardvérovým dekódovaním a neuveriteľne plynulým prehrávaním videa v aplikácii LooksGood. Môžete si tak vychutnať sledovanie 4K na maximum.

Najlepší nástroj na živé streamovanie
ASUSTOR Live Vaše vlastné streamovacie a záložné centrum pre YouTube a Twitch

Vytvorte si neobmedzené multimediálne centrum
Podporovaný je výstup Full HD (1080p), takže môžete prehrávať filmy alebo dokonca prezerať fotografie vo vysokom rozlíšení. Prostredníctvom aplikácie App Central môžete tiež nainštalovať mediálny server UPnP a OwnTone a streamovať z nich nielen do televízora, ale aj do mobilných zariadení, ako sú tablety a smartfóny.

Fotogaléria 3 + AiFoto 3
Úplne nové aplikácie Fotogaléria 3 a AiFoto 3 boli prepracované a prinášajú množstvo nových funkcií, ktoré uľahčujú organizáciu fotografií. Medzi nové funkcie v aplikácii Fotogaléria 3 patrí okrem iného vlastný výber priečinkov, časové osi, inteligentné albumy, odstraňovanie duplikátov a nové režimy fotografií. Jednoduché zväčšenie fotografií až na dvojnásobok ich veľkosti, prehrávanie skladieb v prezentáciách, vylepšenia výkonu a prispôsobené odkazy na zdieľanie umožňujú ešte lepšie prezeranie a zdieľanie fotografií.

Viacvrstvová ochrana zvonku
Chráňte svoje údaje pred stratou, poškodením a útokmi pomocou Asustor NAS. Zariadenie Asustor NAS je lepšie chránené vďaka tomu, že používa systém ADM založený na Linuxe, ktorý využíva vstavaný firewall, ClamAV, MyArchive a rôzne zálohovacie nástroje ADM, ktoré pomáhajú chrániť údaje pred ransomvérom lepšie ako kedykoľvek predtým.

 

Komplexný kamerový systém
ASUSTOR umožňuje podnikom vytvoriť vysoko spoľahlivý monitorovací systém. ASUSTOR NAS poskytuje používateľsky prívetivé rozhranie na ovládanie, 4 bezplatné licencie na kamery a je kompatibilný s viac ako 700 rôznymi modelmi kamier renomovaných svetových značiek a ponúka podporu profilov Onvif S a RTSP na zvýšenie flexibility prevádzky. Dohľadové centrum ASUSTOR skutočne poskytuje komplexné riešenie pre profesionálny dohľad ideálne pre moderné podniky.

Nový Snapshot center
Centrum snímok je nová funkcia pre zariadenia ASUSTOR NAS, ktorá využíva zväzky Btrfs a iSCSI na vytváranie snímok informácií vo vnútri NAS. Snapshot Center podporuje až 256 snímok zväzkov a môže sa robiť každých päť minút, aby sa vytvorila záloha, ktorú možno ľahko obnoviť v prípade poškodenia alebo straty údajov. MyArchive teraz podporuje Btrfs a snímky. Btrfs pre MyArchive podporuje snímky a históriu verzií, ktoré pomáhajú chrániť pred náhodným vymazaním alebo zmenou.

DataSync Center
Aplikácia Datasync Center spája viaceré cloudové služby do jednej aplikácie. Datasync Center zahŕňa okrem iného služby Disk Google, Dropbox, Onedrive a Yandex a podporuje viac používateľov a viac účtov. Prevezmite kontrolu nad svojimi údajmi pomocou okamžitého a plánovaného zálohovania a pomocou aplikácie Cloud Backup Center vytvorte hybridný cloud, ktorý udrží vaše údaje online aj offline a ochráni ich.

 

Cloud Backup Center
Cloud Backup Center prináša podporu pre rôzne komerčné cloudové služby vrátane, okrem iného, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Storage, Alibaba Cloud, Google Cloud Storage, Box, hicloud S3, Lyve Cloud, SFTP a WebDAV. Prevezmite kontrolu nad svojimi údajmi pomocou okamžitého a plánovaného zálohovania a pomocou služby Cloud Backup Center vytvorte hybridný cloud, ktorý udrží vaše údaje online aj offline a ochráni ich.

Portainer - Jednoduché nasadenie obrazov
Ešte viac možností pre ADM s aplikáciou Portainer na umiestnenie obrazu. Vďaka tisícom obrazov si môžete stiahnuť aplikáciu Portainer a nasadiť viac typov programov ako kedykoľvek predtým. Aplikácia Portainer je neuveriteľne používateľsky prívetivá a používa grafické rozhranie, vďaka ktorému je nasadzovanie obrazov jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Dr. ASUSTOR
ASUSTOR poskytuje komplexné riešenie na ochranu vašich údajov pred rôznymi hrozbami pomocou Dr. ASUSTOR. Dr. ASUSTOR pomáha chrániť vaše údaje pred rôznymi hrozbami vrátane útokov ransomvéru.

Mobilné aplikácie
Exkluzívna technológia Cloud Connect od spoločnosti ASUSTOR vám umožňuje pripojiť sa k vášmu NAS odkiaľkoľvek pomocou mobilného zariadenia a získať prístup k súborom a zdieľať ich. Mobilné aplikácie ASUSTOR poskytujú kód zámku na ochranu súkromia a údajov. Môžete tiež použiť pripojenie HTTPS pre ešte väčšiu bezpečnosť.

Z App Central
Využite neobmedzený potenciál zariadenia ASUSTOR NAS. Aplikácie, ktoré sú predinštalované na každom zariadení ASUSTOR NAS, sú len začiatkom. Všetky aplikácie, ktoré vyhovujú vášmu záujmu, môžete pohodlne prehliadať a sťahovať z Centra aplikácií. Či už sa vaše záujmy týkajú podnikania, webových stránok o stavbe alebo dokonca digitálnej domácej zábavy, Centrum aplikácií má pre vás riešenie. S viac ako 200 jedinečnými aplikáciami vám Centrum aplikácií ponúka nekonečné množstvo aplikácií, ktoré budete potrebovať na uspokojenie potrieb vášho digitálneho životného štýlu. Preskúmajte neobmedzený potenciál ASUSTOR NAS pri vytváraní personalizovaných NAS zariadení.

Prvotriedna záruka
Všetky produkty ASUSTOR NAS sa dodávajú s 3-ročnou zárukou. Zákaznícka podpora a servis sú prioritou spoločnosti ASUSTOR, aby poskytovala najvyšší štandard popredajného servisu a technickej podpory.

Podobné tovary