Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
UAS5004U
EAN (čiarový kód):
4710474831548
Počet ks v balení:
1
Hmotnosť:
3.43 kg
Objem:
16.38 l
Značka :
Asustor

Rozšírenia: USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) typ C
HD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3,5"/2,5" HDD/SSD
Maximálna hrubá vnútorná kapacita: 88 TB (22 TB HDD x 4, kapacita sa môže líšiť podľa typu RAID)
Disky odnímateľné počas prevádzky
Pamäť flash: 32 MB Flash
Ventilátor: 120 mm x1
Napájacia jednotka/adaptér: 90W x1
Vstupné napätie: 100V až 240V AC
Certifikáty: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, BIS, KCC, EAC
Prevádzková teplota: 0 °C~40 °C
Vlhkosť vzduchu: 5 % až 95 % relatívnej vlhkosti
Rozmery: 174 x 170 x 230 mm
Hmotnosť: 2,3 kg
Podporované modely: AS31, 32, 40, 61, 62, 63, 64, Nimbustor, Nimbustor Gen2, Drivestor, Drivestor Pro, Drivestor Lite, Drivestor Pro Gen2, Lockerstor, Lockerstor Gen2, Lockerstor Pro, Flashstor
Odkaz na výrobcu: Asustor

Základné funkcie:

  • Pripojenie a spustenie
  • 10 Gb/s USB 3.2 Gen 2 cez typ C
  • Využite až 22 TB na jednom mieste
  • Chytrá synchronizácia napájania pomáha šetriť energiu
  • Chytré ovládanie ventilátora udržuje pevné disky v chlade
  • Podporuje technológiu studeného zálohovania MyArchive

Rýchlejšie a jednoduchšie!
Úplne nový Xpanstor 4 využíva rozhranie USB 3.2 Gen 2 s konektorom typu C. Zariadenie Xpanstor 4 je spätne kompatibilné aj so zariadeniami ASUSTOR NAS, ktoré podporujú rozhranie USB 3.2 Gen 1, a bude pracovať s maximálnou rýchlosťou 5 Gb/s, ktorú tieto zariadenia dokážu udržať. S Xpanstor 4 môžete podľa potreby rozšíriť kapacitu svojho zariadenia NAS a rozšíriť tak svoje pracovné postupy.

MyArchive Welcome
Zariadenie Xpanstor 4 podporuje technológiu studeného úložiska MyArchive. Priamo vložte pevný disk MyArchive do voľného priestoru a získajte prístup k svojim údajom, vďaka čomu je prístup k vašim údajom mimoriadne pohodlný. Prostredníctvom služby MyArchive môžete tiež nastaviť plány zálohovania s automatickým pripájaním a odpájaním, vďaka čomu je zálohovanie jednoduchšie a pohodlnejšie.

Spí, kým váš NAS spí
Keď sa pripojený NAS prepne do režimu spánku alebo sa vypne, Xpanstor 4 súčasne prejde do režimu spánku, aby šetril energiu a životnosť hardvéru. Jas LED diód v Xpanstor 4 sa tiež synchronizuje s vaším NAS, čím sa zabezpečí, že pri vypnutom NAS nebudú svietiť žiadne jasné svetlá

Chladný a tichý
Vnútorný ventilátor, ktorý nájdete vo vnútri zariadenia Xpanstor 4, automaticky upravuje svoju rýchlosť podľa teploty pevného disku, čím udržiava rovnováhu medzi zvukom a výkonom.

Stabilné pripojenie USB
Xpanstor 4 má špeciálne navrhnutý konektor a kábel USB-C. Kábel dodávaný so zariadením Xpanstor 4 sa uzamkne s rozširujúcou jednotkou pomocou dvoch skrutiek na každej strane kábla, ktoré ho uzamknú v rozširujúcej jednotke a zabránia náhodnému odpojeniu. Dodávaný kábel USB nie je patentovaný a je vymeniteľný, čo zaručuje väčšiu odolnosť a menej elektronického odpadu.

Vhodné pre PC
Zariadenie Xpanstor 4 funguje dobre aj ako riešenie DAS. Pripojením zariadenia Xpanstor 4 k počítaču získate prístup až k štyrom nezávislým diskom, ktoré môžete používať v počítači so systémom Windows, Mac alebo Linux na aplikácie, ktoré okrem iného zahŕňajú ukladanie údajov, klonovanie diskov a diagnostiku.


Prvotriedna záruka
Na všetky produkty ASUSTOR NAS sa vzťahuje 3-ročná záruka. Zákaznícka podpora a servis sú prioritou spoločnosti ASUSTOR, aby poskytovala najvyšší štandard popredajného servisu a technickej podpory.