Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
HRG71251
EAN (čiarový kód):
6936685219793
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.04 kg
Objem:
1.57 l

Objavte nový spôsob hrania svojich obľúbených hier na mobilných zariadeniach s GameSir Talons 2 - KOF '97 Edition, úchytmi na prsty pre hranie hier, ktoré zmenia váš herný zážitok.

Predstavujeme GameSir Talons 2 - SNK King Of Fighters '97 Edition - oficiálne schválené spoločnosťou King Of Fighters a navrhnuté tak, aby vám ponúkli čo najplynulejšie ovládanie na dotykovej obrazovke. Tieto odolné, vodivé gripy majú priedušný dizajn, ktorý odoláva potu, udržuje tvoje prsty v suchu a tvoj herný výkon na vrchole bez ohľadu na to, ako dlho hráš.

Materiál z uhlíkových vlákien je jemne prešitý a ponúka vynikajúcu flexibilitu, ktorá dokonale kopíruje tvar vašich prstov, takže sa nemusíte obávať nepohodlia, ktoré by mohlo vzniknúť pri dlhodobom používaní.

Navyše sú GameSir Talons 2 - KOF '97 Edition zdobené obrázkami slávnych postáv z hry King Of Fighters '97, ktoré dodajú vašej hernej zostave trochu štýlu a osobitosti.

S GameSir Talons 2 - KOF '97 Edition budete mať všetko, čo potrebujete na hranie svojich obľúbených hier na mobilných zariadeniach na úplne novej úrovni.

  • Vyskúšaj si, ako sa ti darí v praxi.
  • Oficiálne schválený dizajn pre autentický herný zážitok.
  • Vylepšuje ovládanie dotykovej obrazovky pre plynulejšie a presnejšie hranie.
  • Nízkoprofilový a priedušný dizajn odoláva potu a udržuje prsty v suchu.
  • Ochranné úchopy sú pohodlné a pružné, čo zaručuje pohodlie aj počas dlhých herných relácií.
  • Zdobené obrázkami známych postáv pre štýlový vzhľad a osobitý štýl.