Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kniha SVĚ DIVÁ KUN DA

Kód:
KNIHA001
EAN (čiarový kód):
Počet ks v balení:
0
Hmotnosť:
0.21 kg
Značka :
Ostatní

Nekorektná kniha Svědivá kunda je beletria s hviezdičkou, ale aj s anjelskou svätožiarou. Príbeh o Prahe, anjeloch, kráse a skurvenom svete. A je aj o ľuďoch. Napísala ju Lucie Klein Svoboda.

Lucia Klein Svoboda, autorka knihy Svědivá kunda, je romantická, edgarallanpoetická a veľmi krásnočiara.

Je tiež poriadkumilovná, a keď si jedného dňa zametala pred vlastným prahom, napadlo ju, že by to mal skúsiť každý. A tak si sadla a napísala niekoľko inštruktážnych diel o vymetaní, z ktorých niektoré cenzúra okamžite zakázala. A možno to čaká aj túto ľúbeznú knžku.

Jej hlavnou parketou je kinematografia a stála napríklad za filmom PIRKO z roku 2016. Jej scenár k filmu Ako v raji získal prvú cenu Filmovej nadácie. Jej prvý román s provokatívnym názvom je napísaný v ľudovej reči. Píše o témach, ktoré sú v spoločnosti tabu. Autorka sa odváži na plné ústa hovoriť o všetkom, čo je inak v rámci korektnosti cenzurované. Knižná publikácia je "must have" vo vašej knižnici. Je to dielo, ktoré v bežnom kníhkupectve nenájdete. Pretože aj kníhkupectvá trpia autocenzúrou.


Vtipná piča


Špeciálne prianie


captcha image

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.