Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nintendo Switch - OLED Model (Neon Blue/Neon Red)

Kód:
NSH007
EAN (čiarový kód):
045496453442
Počet ks v balení:
6
Hmotnosť:
1.5 kg
Objem:
5.46 l
Značka :
Nintendo

Poznajte najnovší prírastok do rodiny konzol Nintendo Switch! Nintendo Switch prichádza 8. októbra a prinesie- Všestrannosť modelu OLED do hernej konzoly Nintendo Switch, teraz so žiarivým sedempalcovým OLED displejom, široko nastaviteľným stojanom a ďalšími funkciami.

Sedempalcový displej

Nintendo Switch - OLED model ponúkne živý sedempalcový displej s tenším rámčekom. Vďaka väčšiemu displeju, živým farbám a vyššiemu kontrastu si môžete vychutnať tie najlepšie herné momenty v režime handheld aj tabletop.

Široko nastaviteľný stojan

Vychutnajte si hranie v režime stolného počítača presne v takom pozorovacom uhle, aký vám najviac vyhovuje. Odklopte stojan a odovzdajte ovládač ďalšiemu hráčovi, s ktorým môžete zdieľať obrazovku, a vychutnajte si všetky druhy multiplayeru kedykoľvek a kdekoľvek.

Nová dokovacia stanica s možnosťou pripojenia sieťového kábla

Dokovacia stanica v modeli Nintendo Switch - OLED obsahuje dva porty USB, port HDMI na pripojenie k televízoru a teraz aj port na pripojenie sieťového kábla, ktorý zabezpečí stabilnejšie pripojenie počas hrania online v režime TV.

64 GB internej pamäte

Nintendo Switch - OLED model ponúka 64 GB internej pamäte. Ďalší priestor možno získať použitím kompatibilnej karty microSD (predáva sa samostatne). Stiahnite si svoje obľúbené hry a hrajte ich kedykoľvek a kdekoľvek.

Integrované reproduktory s vylepšeným zvukom

Vylepšený zvuk si môžete vychutnať v režime prenášania z ruky aj na stole.

Podobné tovary
Špeciálne prianie


captcha image

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.