Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 2. 2022, Tlačové správy
 

Assassin's Creed®: The Ezio Collection obsahuje hry Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelation a dva krátke filmy Assassin's Creed Lineage a Assassin's Creed Embers. Ezio Auditore da Firenze, najslávnejší a najikonickejší majster asasín série, bude opäť v rukách hráčov. Assassin's Creed®: The Ezio Collection pozýva všetkých fanúšikov série, aby objavili (alebo znovuobjavili) tri výrazné opusy zo série Assassin's Creed, ktoré si teraz vďaka konzole Nintendo Switch môžete plne zahrať doma aj na cestách.

Táto exkluzívna kolekcia naplno využíva funkcie konzoly Nintendo Switch vrátane možnosti hrať v režime handheld, podpory HR Rumble, dotykovej obrazovky a optimalizovaného HUD.

Assassin's Creed: The Ezio Collection obsahuje*:

  • Assassin's Creed II. V tomto opuse sa ujmete úlohy Ezia, nového asasína, ktorý sa vydáva po stopách smrtiaceho rodu svojich predkov cez renesančné Taliansko (Florencia a Benátky). Ponorte sa do prostredia, ktorému dominuje túžba po moci, pomste a konšpirácii. Zdokonaľujte svoje zručnosti so zbraňami, ktoré navrhol sám Leonardo da Vinci. Všetky samostatné DLC budú k dispozícii spolu s pôvodným príbehom.
  • Assassin's Creed Brotherhood. Hra za Ezia zahŕňa neustály boj proti mocnému templárskemu rádu. Všetci fanúšikovia si užijú cestu do Ríma ako najslávnejšieho talianskeho mesta a centra moci, ktoré je plné chamtivosti a korupcie. V bojoch bude potrebné využiť nielen svoju silu, ale aj vodcovské schopnosti Bratstva, ktoré bude stáť po vašom boku. Všetky samostatné DLC budú k dispozícii popri pôvodnom príbehu.
  • Assassin's Creed Revelations. V tejto hre musí Ezio zanechať svoj predchádzajúci život za sebou a vydať sa hľadať odpovede. Hráči sa vydajú po stopách legendárneho mentora Altaira na jeho ceste za objavmi. Táto nebezpečná cesta ich zavedie do srdca Osmanskej ríše - Konštantínopolu - kde stále rastúca armáda templárov hrozí destabilizáciou celého regiónu. Všetky samostatné DLC budú k dispozícii spolu s pôvodným príbehom.
  • Extra bonus: Dva filmy s Eziom v hlavnej úlohe. Okrem samotných hier obsahuje táto kolekcia aj dva krátke filmy, ktoré vám pomôžu ešte viac sa ponoriť do Eziovho príbehu: Assassin's Creed Lineage® a Assassin's Creed Embers™.

*Assassin's Creed® II bude k dispozícii na kazetách. Hry Assassin's Creed® Brotherhood, Revelations, Embers, Lineage a zvukový balík s ďalšími jazykmi bude potrebné stiahnuť dodatočne (max. 35 GB). Vyžaduje sa pripojenie k internetu. Obsah sa aktivuje po vložení kazety. Na jednorazové odomknutie celej kolekcie je potrebná karta microSD.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.