Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 7. 2022, Tlačové správy
 

Mnoho hrdinov, veľa príbehov, veľa životov! Objavte sériu prelínajúcich sa príbehov naprieč časom, teraz v úžasnom HD-2D. ŽIVOT A ŽIVOT vychádza na Nintendo Switch už dnes! Hra LIVE A LIVE, ktorá pôvodne vyšla len v Japonsku pre Super Famicom, prichádza po prvýkrát na západné trhy a ožíva v rovnakej ohromujúcej HD-2D grafike, aká bola použitá v TRIANGLE STRATEGY a OCTOPATH TRAVELER.

LIVE A LIVE ponúkne niekoľko hrateľných postáv, z ktorých každá bude mať vlastnú kapitolu zasadenú do iného časového obdobia a ponúkne odlišné herné postupy a lokality. Prispôsobte si dobrodružstvo LIVE A LIVE podľa toho, v akom poradí budete riešiť jednotlivé dejové línie hry. Môžete sa vžiť do úlohy cestovateľa s odmenou na hlavu, ktorý sa vydáva späť na Divoký západ. Alebo sa ujmite úlohy šinobiho na tajnej misii v temných časoch Japonska Edo. To sú len dva príklady, ale výber hernej kapitoly bude úplne na vás. Titul využíva ťahové súboje, pričom každý hrdina prináša svoje vlastné únikové schopnosti, ktoré premenia živelnú hrateľnosť.

ŽIVOT A ŽIVOT pre Nintendo Switch vznikol pod dohľadom pôvodného režiséra hry Takashiho Tokita (ktorý pracoval aj na hrách CHRONO TRIGGER a FINAL FANTASY IV). Prepracovaný bol aj soundtrack, za ktorý je zodpovedná Yoko Shimomura (známa zo série FINAL FANTASY XV a KINGDOM HEARTS).E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.