Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

28. 6. 2022, Tlačové správy
 

Počas dnešného podujatia Nintendo Direct Mini: Partner Showcase bolo oznámené, že hra Mario + Rabbids® Sparks of Hope od spoločnosti Ubisoft bude uvedená na trh exkluzívne na Nintendo Switch 20. októbra, pričom hru si môžete predobjednať už teraz. Bowser sa pripojí k známym postavám, ako sú Rabbid Peach, Luigi, Rabbid Mario a Princess Peach, aby vytvorili pestrý tím a zabránili Curse - zlovestnej vesmírnej entite - uvrhnúť galaxiu do nesvätého chaosu. Ďalšie podrobnosti o hre sa budete môcť dozvedieť počas zajtrajšieho podujatia Mario + Rabbids Sparks of Hope Showcase.

Nová hra Mario + Rabbids Sparks of Hope, v ktorej sa mieša taktická ťahová hra s akciou v reálnom čase, obsahuje inovatívny bojový systém, v ktorom budú hráči využívať svojich hrdinov na skákanie, tímové preskakovanie nepriateľov, skrývanie sa za prekážkami alebo dokonca budú mať možnosť využiť svoje schopnosti, aby zo seba dostali to najlepšie. Vďaka tejto vylepšenej hrateľnosti čaká v hre Mario + Rabbids Sparks of Hope zábavné taktické dobrodružstvo ako na úplných nováčikov, tak aj na veteránov žánru.

Cursa a jeho spoločníci sú odhodlaní spotrebovať všetku energiu, ktorá sa nachádza v galaxii. Zároveň sú ochotní loviť Iskry, podivné tvory vytvorené spojením Lumov a králikov, a ničiť všetko, čo im stojí v ceste. Hráči tak budú musieť nájsť a zachrániť Iskry a pridať sa k nim na ich ceste. Iskry ponúknu aj nové taktické možnosti, ktoré vám v bitkách poskytnú množstvo výhod. Samotných hrdinov budete môcť levelovať a prispôsobovať ich vzhľad, zatiaľ čo spárovanie hrdinu s konkrétnou Iskrou odomkne ďalšie schopnosti. Všetci majú svoje vlastné odlišné schopnosti a osobnosť, ktorá sa prejaví, keď niekto použije svoj silný štít, zatiaľ čo iná postava vyšle elementárne útoky.

Hráči sa s nimi vydajú na epické dobrodružstvo naprieč galaxiou, budú skúmať rôzne planéty, spoznávať ich obyvateľov a plniť jedinečné úlohy vedúce k oslobodeniu galaxie od Kurzov. Cestou stretnete množstvo známych tvárí zo sveta Nintenda.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.