Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 5. 2021, Tlačové správy
 

Prvé veľké rozšírenie hry Assassin's Creed® Valhalla, Wrath of the Druids, vychádza zajtra na všetkých platformách. Nové dobrodružstvo zavedie Eivora do očarujúceho a krásneho Írska, kde spolu s hráčmi odhalí tajomstvá starobylého kultu Druidov, Children of Danu. Ponorte sa do galských mýtov a folklóru, nájdite cestu cez strašidelné lesy a oslnivé krajiny a pomôžte galským kráľom zjednotiť Írsko.

Príbeh sa začína, keď sa o Eivora prihlási jeho dávno stratený bratranec Barid, ktorý vtedy žil v Írsku. Následne sú obaja povolaní Flannom Sinnom, najvyšším kráľom Írska, a vydávajú sa na nebezpečné dobrodružstvo s cieľom zjednotiť bojujúce strany. Keltské Írsko je na jednej strane pozoruhodné, ale na druhej strane veľmi zradné, je to úplne nová oblasť, v ktorej sa nachádzajú tri provincie a mesto Dublin. To všetko je pripravené na vaše preskúmanie. Rozšírenie obsahuje aj slávne a historické pamiatky, ako sú Giant's Causeway, vrch Tara, Black Pig's Dyke, stolová hora Ben Bulben a mnohé ďalšie.

DLC Wrath of the Druids, ktoré bolo vyvinuté v spoločnosti Ubisoft Bordeaux*, ponúka nové herné funkcie a obsah pre hru Assassin's Valhalla:

  • Plňte kráľovské rozkazy priamo od kráľa Galie a získavajte zdroje
  • Získajte a ovládnite írske pevnosti, vytvárajte spojenectvá, kontrolujte obchodné cesty a urobte z Dublinu centrum všetkého obchodu
  • Vymieňajte vzácne zdroje so zámorskými národmi a urobte z hlavného mesta Írska prosperujúcu metropolu
  • Poduj sa do boja s úplne novou zbraňou - srpom. Táto rýchla a smrtiaca čepeľ môže byť obojručnou zbraňou
  • Využívaj nové schopnosti, ako je napríklad Vikingský pozdrav, Šíp s dymovou bombou, Privolanie írskeho psa a Kombinácia so srpom
  • Bojujte a porazte nových mocných nepriateľov vrátane Children of Danu (tajomný kult druidov), Dregr (skupina Írov) a nových mýtických príšer
  • Objavte nové možnosti vybavenia a zbraní a prispôsobte si vlastnú loď, Eivorovho koňa, havrana, tetovanie, vlasy a to, ako vyzerá vaša dedina.

Hranie rozšírenia nevyžaduje dokončenie celého príbehu základnej hry. Hráči vstúpia do Wrath of the Druids po tom, čo sa plavia do Anglicka a dokončia jeden z dvojice príbehových regiónov Grantebridgescire/Ledecestrescire. Oba sa odomknú ihneď po príchode z Nórska. Na hranie rozšírenia nie je potrebná ani maximálna úroveň hrdinu.

Titul Assassin's Creed Valhalla je k dispozícii na konzolách Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, na PC prostredníctvom Epic Games Store a Ubisoft Store (aj ako súčasť Ubisoft+) a na Google Stadia a Amazon Luna.** Hráči si môžu zakúpiť samotné rozšírenie The Wrath of the Druids za 24,99 EUR alebo ako súčasť Season Passu, ktorý je k dispozícii za 39,99 EUR. Je tiež súčasťou edícií Gold, Ultimate a Collector hry Assassin's Creed Valhalla.

Assassin's Creed Valhalla od spoločnosti Ubisoft Montreal* ponúka hráčom strhujúci zážitok z hrania za Eivora, legendárneho vikingského bojovníka, ktorého z Nórska vyhnali nekonečné vojny a ubúdajúce zdroje počas 9. storočia. Hráči si môžu vyskúšať nemilosrdný štýl boja vikingských bojovníkov s vylepšeným bojovým systémom a užiť si nové herné mechanizmy, ako sú nájazdy a útoky na pevnosti, budovanie vlastnej dediny a vylepšený systém napredovania a modifikácie zbraní. Svet v hre Assassin's Creed je ovplyvňovaný politickými spojenectvami, bojovými rozhodnutiami alebo rozhodnutiami počas rozhovorov. Hráč musí zvážiť svoj ďalší krok, aby ochránil domov klanu a svoju budúcnosť.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.