Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

1. 2. 2023, Tlačové správy
 

Ubisoft oznámil, že značka The Crew vstupuje do novej éry s úplne novou hrou: The Crew™ Motorfest. Vyjde ešte tento rok na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC (prostredníctvom Ubisoft Store a Epic Games Store). Hráči ju budú môcť hrať aj prostredníctvom predplatného Ubisoft+ a Amazon Luna.*

Vítame vás na Motorfeste! Tento jedinečný festival ponúkne to najlepšie z pretekárskej kultúry. Motorfest umožní všetkým milovníkom áut splniť si svoje tajné pretekárske sny prostredníctvom pretekov, tematických podujatí a jedinečných výziev. Nech sa vyberiete kamkoľvek, všade nájdete skutočnú pretekársku zábavu.

Motofestival posádok našiel svoj domov na jednom z najúžasnejších a najživších miest na planéte - na ostrove Oahu, ktorý je súčasťou havajského súostrovia. Je to ideálne prostredie pre hru, ktorá hráčom ponúkne možnosť užiť si spoločné preteky. Či už sa budete rútiť ulicami Honolulu, šmýkať sa po popolavo sfarbených svahoch sopiek, predierať sa hustými dažďovými pralesmi, šmýkať sa po vysokých horách alebo pomaly prechádzať po slnečných plážach, vždy to bude jedinečný pretekársky zážitok. Či už sa vydáte na cesty sami alebo s partiou, budete môcť preskúmať celý ostrov spoza volantu stoviek legendárnych vozidiel.

To je len začiatok! V nasledujúcich mesiacoch sa tešte na ďalšie informácie o kompletnom programe Motorfestu.

Vývojový tím Ubisoft Ivory Tower chce všetkým hráčom ponúknuť ten najlepší pretekársky zážitok. Z tohto dôvodu sa vybraní hráči môžu od dnešného dňa zaregistrovať do programu Insider. V rámci tohto uzavretého testovania (rozdeleného do viacerých fáz) pomôžete vývojárom získať spätnú väzbu a zlepšiť hru pri vydaní aj po ňom. Prvá fáza programu Insider bude dostupná len pre hráčov PC, aby sme čo najrýchlejšie získali prvotnú spätnú väzbu. Počas ďalších fáz sa testovanie dostane aj na konzoly. Do programu Insider sa môžete zaregistrovať tu - www.thecrewgame.com/insiderprogram.

*Ubisoft+ na Lunu vyžaduje prepojené účty a plán Multi Access. Platia geografické obmedzenia.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.