Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Mario Kart 8 Deluxe-Booster Course Pass Set

Kód:
NSS431
EAN (čiarový kód):
045496510954
Počet ks v balení:
30
Hmotnosť:
0.12 kg
Objem:
0.59 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Závodní
Lokalizácia Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass Set je fyzický balík obsahujúci kód na stiahnutie, odznaky, nálepky a zberateľské karty. Celkovo bude vydaných šesť balení, pričom každé balenie ponúkne osem tratí. Tie si môžete užiť v lokálnom aj online hraní.

Postavte sa na štartovaciu čiaru s našou novou sadou SWITCH Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass! Spríjemnite si hranie na obľúbenej platforme Nintendo Switch s touto jedinečnou sadou, ktorá prináša úplne nový zážitok z jazdy.

Táto sada prináša 48 nových a originálnych tratí, ktoré posunú vašu pretekársku hru na novú úroveň. Od klasických okruhov až po úplne nové trate, s týmto Boosterom si užijete všetko! A to nie je všetko. Pre ešte väčšiu zábavu sú všetky trate navrhnuté tak, aby poskytovali jedinečné výzvy a vzrušenie.

Tak na čo ešte čakáš? Pridaj sa k Mariovi a jeho priateľom a zaži nezabudnuteľné pretekárske dobrodružstvo, ktoré ťa bude baviť hodiny a hodiny.

Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť a pridajte si SWITCH Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass Set do svojej zbierky ešte dnes!

  • Prináša 48 úplne nových tratí, ktoré posunú tvoju závodnú hru na novú úroveň.
  • Ponúka jedinečné výzvy a vzrušenie na každej novej trati.
  • Zabezpečuje hodiny a hodiny zábavy s Mariom a jeho priateľmi.
  • Je dokonalým doplnkom k platforme Nintendo Switch a rozšíri vaše herné možnosti.
  • Je to skvelý darček pre všetkých fanúšikov Mario Kart a Nintenda.

Podobné tovary