Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS4364
EAN (čiarový kód):
045496511524
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Plošinovka
Lokalizácia Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Hračky sú späť!

Odveká rivalita, ktorá sa rozprúdila na Game Boy Advance, sa znovu rozprúdi v hre Mario vs. Donkey Kong na Nintendo Switch. S úplne novou grafikou vyriešte všetky druhy hádaniek a otestujte svoje schopnosti plošinoviek pri pokuse o získanie ukradnutých Mini-Mariov.

Získajte Mini-Mariov späť od Donkey Konga!

Donkey Kong chcel novú cool hračku Mini-Mario, ale všetky sú vypredané. Takže sa vlámal do továrne, kde sa vyrábajú, a ukradol všetkých! Je na Mariovi, aby prenasledoval Donkey Konga a získal hračky späť.

Otestujte si svoju inteligenciu pomocou záhadných plošinoviek

Na Maria čakajú etapy plné hádaniek. Prejdite každou fázou pomocou kľúča na otvorenie zamknutých dverí, ktorý obsahuje Mini-Maria.

Pozorne preskúmajte svoje okolie, použite svoj dôvtip na nájdenie najlepšej trasy a popustite uzdu svojim schopnostiam skrotiť plošinovky, aby ste prekonali prekážky a získali späť každú ukradnutú hračku.

Vo dvojici to ide ľahšie

Dajte ovládač inému hráčovi, aby vám pomohol v lokálnej co-op. Pomoc priateľa alebo člena rodiny môže vrhnúť trochu svetla na nové cesty cez zložité úrovne!

Mario vs. Donkey Kong vychádza 16. februára na Nintendo Switch.

Podobné tovary