Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Tovar bol pridaný do porovnávania. pridajte prosím ešte jeden tovar.
Kód:
NSS4378
EAN (čiarový kód):
045496478841
Počet ks v balení:
20
Hmotnosť:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Akční adventura
Lokalizácia Angličtina
PEGI 16
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Ukončite vládu záhad v tomto prehľadnom noirovom detektívnom dobrodružstve!

Kanai Ward - mesto dažďa - je opradené mnohými nevyriešenými záhadami. Preskúmajte ho v 3D prostredí a nájdite spôsob, ako rozlúsknuť prípady.

Riešte prípady spolu so skúsenými detektívmi

Yuma a Shinigami sú skúsení detektívi patriaci do Svetovej organizácie detektívov, skupiny, ktorá rieši rôzne prípady.

Každý zo skúsených detektívov má svoje vlastné nadprirodzené schopnosti, známe ako forenzné sily. Vďaka týmto schopnostiam dokážu zhromažďovať fakty a zbierať dôkazy, ktoré by bežný detektív nemal šancu nájsť. Vďaka schopnosti preoblečenia dokážete napodobňovať ľudské telá a hlasy. Pomocou zvukovej schopnosti odhalíte tlkot srdca. Rozpoznávanie vám pomôže pri svedkoch na miestach činu. Za správnych podmienok môžete tieto schopnosti zdieľať s Yumou. Zvyknite si na ne, oceníte ich počas prípadov.

Amaterasu Corporation

Amaterasu Corporation je megakorporácia, ktorá ovláda obvod Kanai. Svetovú organizáciu detektívov považujú za svojho nepriateľa. Sú hlboko prepojení s nevyriešenými prípadmi a využívajú svoj obrovský vplyv na vymýšľanie faktov, alebo naopak, na ich utajovanie vo chvíľach, keď sa im to hodí. Vytvárajú prekážky, aby zabránili odhaleniu pravdy.

Nová záhada na obzore: Tajomný labyrint

V priebehu vyšetrovania sa odhalí nová oblasť vedúca k pravde - Tajomný labyrint. V jeho vnútri na vás čakajú rôzne výzvy a nástrahy. Preskúmajte samotné jadro prípadu prostredníctvom tohto neustále sa meniaceho bludiska. Záhadné prízraky sa vám budú snažiť zabrániť v odhalení pravdy. Vyhnite sa im a vyriešte rozpory v ich tvrdeniach pomocou čepele riešenia!

Master Detective Archives: RAIN CODE vyjde na Nintendo Switch 30. júna.