Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS620
EAN (čiarový kód):
045496424169
Počet ks v balení:
8
Hmotnosť:
0.76 kg
Objem:
7.32 l
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner RPG
Lokalizácia Angličtina
PEGI 7
Platforma Nintendo Switch
Typ distribúcie krabicová

Dobrodružstvo, ktoré vás rozhýbe!

Nastal čas vydať sa na fitness dobrodružstvo s pásom na nohe a ovládačom Ring-Con v ruke! Preskúmajte dobrodružný fantasy svet a porazte vyrezávaného draka a jeho prisluhovačov pomocou skutočných cvikov v Ring Fit Adventure, novej fitness videohre na Nintendo Switch! Pohybuj sa po trávnatých pláňach za pochodu, útoč na nepriateľov pomocou silového tréningu a doplň si ukazovateľ zdravia pomocou jogových póz.

Dve nové príslušenstvá, Ring-Con a Leg Belt, dôkladne merajú vašu reálnu aktivitu a premieňajú ju na aktivitu v hre. Vďaka bonusovým minihrám a prispôsobiteľným cvičebným zostavám je Ring Fit Adventure skvelým únikom pre hráčov s rôznymi fyzickými schopnosťami a časovými možnosťami.

Zlepšite svoju hernú postavu aj seba samého!

Bojujte so všetkými nepriateľmi v režime Adventure pomocou útokov, ktoré vykonávate pomocou viac ako 40 realistických cvičení. Postupujete cez viac ako 100 úrovní vo viac ako 20 svetoch. S každou zdolanou úrovňou (a spoteným tričkom, ktoré si oblečiete) získavate body za zručnosti a zbierate ingrediencie na miešanie liečivých kokteilov.

Medzi bitkami sa stretnete s nezvyčajnými spôsobmi dopravy, ako je napríklad plachtenie v drepe, pádlovanie a ďalšie! Ešte viac prekvapení na teba čaká v mestách a všeobecnom obchode, kde si môžeš kúpiť oblečenie na posilnenie útoku a obrany alebo plniť vedľajšie misie a získať superúčinné predmety.

Chceš súťažiť s ostatnými? Podaj si ovládač Ring-Con a vyber si z 12 minihier: rozbíjanie krabíc vzdušnými prúdmi, hrnčiarstvo s drepmi a ďalšie. Ak túžite po dôkladnejšom tréningu, môžete si vytvoriť vlastné tréningové postupy s rôznymi kombináciami cvičení a minihier. Svoj výkon môžeš merať aj pomocou tepovej frekvencie alebo počtu spálených kalórií vďaka infračervenej pohybovej kamere zabudovanej v ovládači Joy-Con(R).

Vždy sa tak uistíte, že plníte svoj plán. A ak vám to nestačí, môžete si Ring-Con spolu s ovládačom Joy-Con vziať so sebou aj bez konzoly Nintendo Switch. Môžete ho stláčať a naťahovať, keď sedíte v práci alebo na lavičke v parku. Ring-Con potom synchronizuješ s hrou, čím sa tvoje posilnenia premenia na body schopností a predmety pre tvoju hernú postavu. Zostaň motivovaný a zbieraj odmeny za svoje cvičenie v hre aj mimo nej!

Funkcie

  • Objavte rozsiahly svet fantázie a bojujte s nepriateľmi pomocou viac ako 40 realistických cvičení
  • Bež, šprintuj a skáč cez viac ako 100 úrovní vo viac ako 20 svetoch
  • Zbierajte herné ingrediencie na miešanie herných kokteilov, ktoré dočasne posilnia vaše schopnosti
  • Získajte hernú menu a odomknite si nové vybavenie
  • Ovládaj svoje pohyby v hre pomocou nového ovládača Ring-Con a remienka na nohu
  • Hrajte rozsiahly príbeh alebo krátke minihry, ktoré sa prispôsobujú vášmu času a úrovni kondície
  • Kontroluj svoju odhadovanú tepovú frekvenciu pomocou zabudovanej infračervenej pohybovej kamery
  • Vytvárajte si vlastné tréningové postupy, ktoré vyhovujú vášmu životnému štýlu
  • Vezmite si Ring-Con so sebou, keď je hra vypnutá, a pokračujte v zlepšovaní zručností svojej hernej postavy

Podobné tovary