Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

WiiU Star Fox Guard (Download card only)

D
Kód:
NIUS70803
EAN (čiarový kód):
045496336202
Počet ks v balení:
15
Hmotnosť:
0.09 kg
Značka :
Nintendo

Parameter Popis
Žáner Akční
Lokalizácia Angličtina
PEGI 7
Platforma Wii U
Typ distribúcie krabicová

Grippy Toad, zakladateľ spoločnosti Corneria Precious Metals Ltd., a Slippy Toad z legendárneho tímu Star Fox potrebujú vašu pomoc, aby ubránili svoj prosperujúci podnik! Jediné, čo musíš urobiť, je sledovať tucet obrazoviek a zároveň odstreľovať vlny útočiacich robotov zo streleckých veží vybavených kamerou!
Ponáhľaj sa! Ťukni na príslušnú kameru na Wii U™ GamePad, aby si dobre videl na vchody, a prevŕtaj tých pochodujúcich, valiacich sa robotov guľkami od hlavy až po päty! Keď si však začnete myslieť, že to zvládnete, nezabudnite si dávať pozor na robotov, ktorí majú štíty, používajú dymové bomby, alebo vám dokonca ukradnú kamery. Plňte misie, zvyšujte úroveň, odomykajte ďalšie misie a získajte prístup k špeciálnym kamerám, ktoré vám pomôžu brániť jednotlivé budovy. A potom si vytvorte vlastné vlny útočiacich robotov, aby ste mohli vyzvať (alebo terorizovať) svojich priateľov!

  • Sledujte obrazovky a zároveň zúrivo odstreľujte hordy útočiacich robotov
  • Bráňte svoj objekt pred zlými (ale roztomilými) jednotkami Androssa
  • Vytvárajte si vlastné vlny nepriateľov a zdieľajte ich s priateľmi
  • Zvyšuj svoju úroveň, aby si odomkol ďalšie misie a špeciálne kamery

Podobné tovary